Jsi neuvěřitelná

19. srpna 2010 v 15:13 | Rico |  Nebelvírská kráska a zmijozelský princ
Konečně konečně konečně jupííííí je to tady.Právě si balim věci na "dovolenou" s Dracem.Sakra kde jsou ty kratasy?Aaa tady pomoc nemůžu najít hřeben on dezertoval do jiný země.Planej poplah mám ho dobře už jen zavřít ten kufr,rozloučit se s rodičema a hurá za miláčkem.Nemám ráda latex chci se už konečně přemistovat.Kupodivu jdu i včas máme sraz v Děravém kotli.Najednou mě něčí ruce zakryly oči a když jsem se otočila viděla jsem usmívajícího se Draca.Na nic jsem nečekala a skočila jsem mu kolem krku a začla ho líbat.
"Mmm krásný přivítání princezno,jaká byla cesta?"
"S tebou je všechno krásný,ale jo docela šla.Co tvoje?"nikdy jsem nečekala,že ze mě bude jeden z tich zamilovaných blbečků,co melou přeslazený řečičky.Změna je život prej.
"Když jsem věděl,že tě uvidim,tak skvělá.No tak teda půjdem?" pěšky?Blbá otázka tak mě pořád neokřikujte ne.Než jsem se nadála pomocí latexu jsme byli "doma".Opravdu to tady maj hezké.Hodili jsme si věci do ložnice a šli se podívat na zahradu.Opřela jsem se o zábradlí a Draco mě zezadu objal kolem pasu a hlavu si položil na moje rameno.Sice to nešlo lehce s tím jak je vysokej,ale on je šikovnej.
"Je tady opravdu krásně"
"Máš pravdu a čekaj nás úžasný dva společný týdny"
"Konečně nemohla jsem se dočkat.Co otec?"
"Miláčku nekažme si dnešek mým "otcem",protože já si chci dnešek užít.Po tak dlouhé doby tě mám zas v náruči"
"Mám tě moc ráda Draco"zbožnuju ten jeho úsměv
"A já tebe princezno" políbil mě a já se do zapojila do vášnivé hry našich jazyků.Vzal mě do náruče a odnesl mě až do ložnice.Položil mě do postele a začal mě líbat na krku a já mu rozepínala knoflíčky černé košile.Za chviku ona i moje tílko leželi daleko od postele.Jeho polibky a doteky mě dováděly k šílenství snažila jsem se mu vše oplácet.Ale on mě nenechal chytl mi své ruce do své a dál se věnoval zkoumání mého těla.Po chvilce naše svršky následovala moje podprsenka,kratasy a nakonec i kalhotky.Vymotala jsem své ruce a rozepla mu pásek s kalhotama a sundala mu je za nima letěly i jeho trenky.A pak jsme se nádherně pomilovali. Po společném vyvrcholení si mě přitáhl na svou hrud,přikryl nás dekou a objal mě rukou kolem pasu.Měla jsem zavřené oči a užívala si ten krásnej pocit.
"Miluju tě Angii"ještě pevněji mě objal a políbil mě do vlasů.Otevřela jsem oči a podívala se na něj.Trochu překvapeně zvedl obočí nadzvedla jsem se a políbila ho.
"Myslel jsem,že už spíš"
"Pomalu jsem usínala.Draco?"
"Ano miláčku?"
"Taky tě miluju"usmál se a políbil mě.
"Děkuju"
"Za co lásko?"
"Za to,že jsi a že jsi si vybrala právě mě"políbila jsem ho a on mě stáhl pod sebe.A opakovalo se to,co jsme dělali před chvíly.
Ráno jsme se společně nasnídali a potom vyrazily ven na procházku.Zašli jsme až do lesa,kde jsme našli krásné jezírko.
"Co takhle si zaplavat?"v očích mi hrály jiskřičky zvedl obočí a podíval se na mě
"Miláčku,ale my přeci nemáme plavky"
"Já vím taky jsem myslela jen tak bez oblečení.Už jsi se někdy pomiloval v jezírku?"překvapeně se na mě podíval a já mu začla rychle sundavat košily,tričko a než se nadál rozepla jsem mu pásek.Konečně se vzapamatoval a začal mě taky slíkat.Za chvilku jsme oba skočili nahý do vody a já mu omotala nohy kolem pasu.
"Ty jsi opravdu neuvěřitelná Angii"
"Já vím lásko"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama