At jdou všichni do háje

11. října 2010 v 16:20 | Rico |  Dcera světla a temna
Sakra já ty holky zabiju taky mě mohli vzbudit.Grrr a zrovna musíme mít Sevíka achjoo.No bezva ty mi tu váážně chyběli,co jsem komu proboha udělala.Dobrá dobrá nebudu se tak blbě ptát páč to by bylo na dlouho.
"Ale ale kohopa to tu máme" protočila jsem oči
"Malfoyi nehraj si na ještě většího tupce než jsi"zmijozelský se přestali smát a blondák do mě zabodl ten svůj "vražednej pohled".Měla jsem co dělat,abych udržela vážnou tvář
"Swanová nezahrávej si se mnou mohlo by to s tebou špatně dopadnout" pohrdavě jsem si odfrkla
"Pošleš na mě snad toho svýho peroxidovýho smrtijetskýho tatíka nebo co?" jaaj asi jsem ho opravdu naštvala.
"Ty jedna hnusná šmejdko takhle o mým otci mluvit nebudeš" tak to prrr tohle si dovolovat nebude
"Ty blondatá babo ještě jednou mi řekneš šmejdko a tvůj páníček bude mít o jednoho smrtijede mín rozuměls?"eeehh asi jsem ted naštvala všechny.Sedm na jednu?Dobrá bilance
"To jste frajeři,když jste pohromadě co?Ale každej zvlášt jste nula a vůbec nebudu se zahazovat s takovýma pitomcema"než stačili cokoli říct nebo udělat otočila jsem se a odpochodovala do učebny.
"Slečno Swanová pro vás školní řád zřejmě neplatí,že?Je 10 minut po zvonení 20 bodů dolů sednout postup máte na tabuli" radši jsem nic nenamítala a zaplula do lavice k Alice.Hodila jsem na ní naštvanej pohled a neprhodila s ní ani slovo.
"Psst Ness,co mám dělat ted?"ted jsem jí dobrá,ale aby mě ráno vzbudila to ne.Pokrčila jsem rameny a dál pracovala.
"Promin,že jsme tě nevzbudili,ale nešlo tě vzbudit"dál jsem jí ignorovala koutkem oka jsem zahlédla jak začíná rudnout.
"Fajn až vybuchne učebna bude to tvoje vina"s ledovou maskou jsem pokrčila rameny a dokončila lektvar.Zazvonilo a já vyběhl z učebny ani jsem nečekala na holky.
"Ness počkej na nás no tak"
"Sakra Nesso musíš tak běžet?"
"Krucinál Vanesso Swanová stůj"naštvaně jsem se otočila a spatřila udýchané tváře svých spolubydlících.V duchu jsem se musela usmát,ale na povrchu jsem měla stále svojí bezvýraznou masku.
"Nessí my víme,že jsme se zachovali špatně a naštvali jsme tě.Ale ty se na nás přeci nemůžeš zlobit do nekonečna.Co by jsi si bez nás počala,kdo by s tebou porušoval řád?"
"Jenny tohle na mě neplatí a ty to víš"schodila jsem ruku své blondaté "kamarádky" ze svých ramen a pokračovala v cestě
"Zlato nezlob se na nás,ale tebe opravdu nešlo vzbudit no tak"
"Já tě taky vzbudila,když jsi celou noc prokalila s Weaslyovic dvojčaty a měla jsem kvůli tomu školní trest s McGonagalkou"na to Kate neměla argument naprázdno otevřela pusu a zas ji zavřela.

Zbytek dne jsem s holkama nepromluvila,vím že to byla jenom pitomost,ale vážně mě naštvali.Kdyby jsme měli někoho jinýho než Snapa tak jsem vyfásla trest.Cestou z hradu jsem kopla do Norisky a hned se mi zlepšila nálada.Prej co bych bez nich dělala heh,coby v klidu si žila svůj neklidnej život.Mám ty holky ráda,ale jsou to jen spolubydlící.Nikdy jsme neměli tak vřelej vztah jako třeba slavný nebelvírský trio.Jenny,Kate a Alice jo ty byly nerozlučný,ale já?Hmm řekněme to tak,že jsem hodně samostatná a moc si lidi nepřipouštím k tělu.
Sedla jsem si k jezeru a zamyšleně jsem sledovala klidnou hladinu.Miluju tenhle klid to ticho Bradavice jsou úžasný.Ale nemůžu mít klid moc dlouho,že.

"Co tak smutně Swanová? grrr já ho stejně jednou utopím
"Kdes nechal ostatní zelený ještěrky Halle?" jmenovaný do mě zabodl svoje ledově modré oči.(ne že bych někdy zkoumala jaký má oči,možná jednou ehm no)
"Koleduješ si o problém Swanová jsi až moc drzá nemuselo by se ti to vyplatit"protočila jsem oči
"Já se tebe,tvýho peroxidovýho bratránka ani vašich smrtijedských tatínků nebojím Halle rozumíš?"ten se ušklíbl a zakroutil hlavou
"Dávej si pozor byla by škoda té tvé hezké tvářičky měj se" dřív než jsem stačila zareagovat byl pryč.Blbec jeden,co si o sobě vůbec myslí.Už mi ty slizký hadi lezou krkem nemůžou mi dát 
chvíly pokoj.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama