Březen 2013

Právě ted a tady

16. března 2013 v 12:05 | Rico |  Z nenávisti láska a naopak
"Musíme tam?" podívala jsem se prosebně na Malcolma a ten mě políbil na špičku nosu. Rabstan vedle nás se rozchechtel a okamžitě schytal pohlavek od své budoucí švagrové

"Princezno jsi přece Zmijozel a nejsi sama. Máš nás a my ti pomůžeme ukázat té špíně, kdo je tu bradavická královna. A navíc už zbývá jen pár měsíců a zmizíme z téhle školy navždycky" pohladil mě palcem po tváři a já si odevzdaně povzdychla.

"Jdem do boje" zvedla jsem bradu, kývla na své přátele a ruku v ruce s Malem jsme vyšli ze dveří našeho kupé. Tyhle poslední měsíce budou asi nekonečné, ale na druhou stranu si užiju každou minutu, kdy budu moci dělat ze života peklo všem Nebelvírům.

********** o tři týdny později***********

Největší senzace bylo samozřejmě moje zasnoubení s Malem, náš vztah a jako bobonek Trix s Rudlou, který se od sebe nehnuli ani na pár centimetrů. Občas jsem měla ten dojem, že jsou k sobě trvale přilepení. Ikdyž já nemohla nic říkat, protože já a Mal jsme byli také nerozluční. Můj přítel si zřejmě dal za úkol, že se ode mě nehne ani na krok a bude mě chránit před každým, kdo by se na mě chtěl byt jen špatně podívat.

Byl má největší podpora a já se na něj najednou dívala jinýma očima. Viděla jsem to, co jsem celé roky neviděla. Stále to byl jeden z nejpřitažlivějších chlapů, které jsem kdy poznala. Ale ted jsem najednou sledovala milého, inteligentního, laskavého a úžasného kluka, který udělal vše, co mi na očích viděl. Neustále mě rozesmíval,rozmazloval, společně jsme se učili, chodili na famfrpálové zápasy, do Prasinek. Nosil mi mé oblíbené sladkosti a od chvíle kdy jsme vešli do hradu se nepodíval ani na jednu jedinou holku. Měl oči jen pro mě a já se mu snažila vynahradit to, jak jsem po našich zásnubách vyváděla.

Neustále hádky s Nebelvíry byly na denním pořádku a já si neuvěřitelně užívala každý ublížený pohled toho zrádce. Uvnitř mě jsem stále cítila obrovskou bolest a ztrátu, ale rozhodla jsem se, že už kvůli němu nebudu smutná ani jeden den. Malcolm si zasloužil přítelkyni, která ho bude milovat a bude ho dělat štastným. Zatím ho nemiluju, ale mám k tomu hodně blízko a den za dnem je pro mě ten vysokej tmavovlasej polobůh důležitější.

"Co máme ted za předmět?" vytrhl mě z přemýšlení o mém životě hlas mého nejlepšího přítele a já se na něj podívala
"Jestli se nepletu tak Lektvary" odpověděla jsem mu a zakřenila se na dvojici u které jsem si nebyla jistá kde jeden končí a druhý začíná.

"Brrr vidět svého bratra téměř souložit je děsivý" oklepal se Rab a nevyhnul se mému výchovnému pohlavku
"Pitomečku" protočila jsem s úsměvem oči v sloup. Vzápětí jsem políbila svého přítele, který dorazil k našemu stolu
"Kde jsi byl tak dlouho?" zeptal se můj skoro bratr a já se na něj se zájmem podívala. Přitáhl si mě do svého vonavého objetí a já si spokojeně opřela tvář o jeho pevný hrudník. Ale stále jsem čekala na to, co řekne. Věřila jsem mu, ale na škole bylo tolik holek, které ho chtěly dostat, že jsem měla neustálý strach.

"McGonagalka si mě zavolala kvůli tomu pátečnímu pobytu Blacka na ošetřovně"ušklíbl se a já střelila pohledem k nebelvírskému stolu. Od vánočních prázdnin uběhl téměř měsíc a naše vztahy byly silně vyhrocené. Den se neobešel bez toho, aby jeden od nás nebo nich neskončil na ošetřovně. Nejčastěji tam pobývali Poberti a moji kluci. Já jsem nikoho na ošetřovnu nedostala, útočila jsem na jiná místa. Díky mě byl neustále Black a spol po škole, měli kouzly upravené zevnějšky nebo hlasy, zesměšnovala jsem je před celou školou a podobné věci. Byla jsem zkrátka zákeřná jako správný Zmijozel.

"Ale copak, že by bráška žaloval?" uchechtl se jeho mladší bratr a já se rozhodla přestat vnímat jejich diskuzy. Místo toho jsem začala kreslit různé obrázky prstem na stehno mého přítele a s dětskou radostí sledovala jeho reakci. Zrychlil se mu dech a napnuly svaly.

"Miláčku"zaslechla jsem tiché varování,když jsem přejela ukazováčkem nebezčně blízko. Uculila jsem se a rty se mu otřela o krk. V hrudi mu zavybrovalo zasténání a on se sklonil a vášnivě mě políbil. Z dalky jsem slyšela hvízdání a povzbuzování našich přátel.
"Potvůrko moje"zašeptal mi do rtů, když přestal, aby jsme oba mohli nabrat vzduch do plic. Omámeně jsem ho pozorovala a on se ryze chlapsky usmál a pohladil mě palcem po spodním rtu. Jak to u Salazara jen dělal, že jsem z něj bylo tak hotová?

"Jdeme na hodinu, nebo se tu vy dva na sebe vrhnete přímo ve Velké síni" zasmál se Rabastan
"Nezávid kamaráde" mrkla jsem na něj a za ruku se nechala odvést do sklepení na Lektvary. Do třídy jsme dorazili mezi prvními a vzápětí se objevili i Nebelvíři. Otrávně jsem si odfrkla a věděla jsem, že Black bude mít okamžitě připomínky. Byla to zábavná nápln dne.

"Rosierová netušil jsem, že se z tebe stala čistokrevná děvka" nechal se slyšet a já zadržela Malcolma, aby se na něj nevrhl.
"Drahoušku rozdíl mezi námi je ten, že já narozdíl od tebe mám rodinu, které stojí na mé straně. Přátelé za které se nemusím stydět a kteří ke mě necítí nenávist jako k tobě, mám úžasného milujícího snoubence a slibnou budoucnost. Ty nemáš ani jedno z toho. Jsi jen ubohá nula, která nebude nikomu chybět, až konečně zmizí ze světa" mrkla jsem na něj a na rtech mi hrál pohrdavý úsměv. V jeho očích se odrážela hluboká nenávist a já si vysloužila od svých spolužáků potlesk.

"Pověz jaké to je, když tě jeden z nejlepších přátel nenávidí tvojí vlastní vinou? Denně sleduješ jak se kvůli tobě trápí a víš, že jeho trápení je jen tvoje vina?" pokračovala jsem a neodtrhla jsem pohled z jeho očí ve které se ted objevila hlubká bolest, ale já vůči němu necítila žádnou lítost, stejně jako on tu noc.

"Nešaháš mi ani po kotníky nulo" ušklíbla jsem se a otočila se k němu zády. Za sebou jsem slyšela Pottera jak na něj mluví a uklidnuje ho.
"Och ty jsi tak zlá a zákeřná" usmál se pyšně Malcolm a dlouze mě políbil

"Tohle byl tvůj nejlepší výkon zlato" mrkla na mě Trix. Uculila jsem se a plácla si s Regulem a Rabastanem
"Myslím, že tohle bylo stokrát lepší, než ta nakládačka v pátek" chechtal se Rudulphus. Dorazil Křiklan a my se začali věnovat učení. Asi v polovině hodiny jsem se podívala na druhý konec třídy a střetla se s očima Jeffersona. Trvalo pár minut než jsem od něj odtrhla pohled a otočila se na Mala. A zjistila jsem, že mě celou dobu pozoruje. Zvedla jsem ruku a propletla s ním na chvíly prsty. Pousmál se a lehce mi stiskl prsty.

"Zlato platí ten dnešek?" zeptal se mě Rab po poslední hodině Přeměnování a já se zasmála podezíravému pohledu svého přítele
"Samozřejmě v šest u mě" mrkla jsem na něj a on odběhl pryč. Zřejmě na jedno z moha jeho randevů. Otočila jsem svůj obličej na svého zamračeného přítele a vesele se zasmála

"Čemu se směješ?" zavrčel okamžitě a rozesmál mě tím ještě víc
"Tobě miláčku" pohladila jsem ho po tváři a stoupla si na špičky, abych ho mohla líbnout na rty.
"Co budeš dělat dnes večer s Rabastanem?" vyzvídal a já zvedla oči v sloup

"Je to tvůj nejlepší přítel u Salazara, myslíš, že bych tě začala podvádět s klukem, který je jako tvůj bratr? Myslíš, že bych si nevěru domlouvala přímo před tebou? Vždyt je jako můj bratr u mločích oček. Co si to o mě u Salazara myslíš?"rozčílila jsem se a on se okamžitě uklidnil a provinile se na mě podíval

"Omlouvám se lásko, nevím co to do mě vjelo" pohladil mě po vlasech a já si unaveně povzdychla
"Já to vím moc dobře. Ty prostě jen normálně žárlíš, ikdyž k tomu nemáš nejmenší důvod bručounku" usmála jsem se na něj a nechala se od něj něžně políbit

"Za to můžeš ty. Dokud jsem nezačal chodit s tebou tak jsem nikdy na nikoho nežárlil a ted bych nejraději zabil každého kdo se na tebe jen koukne. Vadí mi i to, že s tebou můj nejlepší kamarád bude dnes večer u tebe v pokoji dělat Salazar ví co" začal zase a já se na něj naštvaně podívala

"Potřebuje pomoct s esejí do Astrologie, nebudeme pořádat sexuální orgie u Salazara" zavrčela jsem podrážděně a Trix s Rudulphem, kteří až doted vnímali jen jeden druhého, se začali smát.
"Je to těžký chodit s tak přitážlivýma holkama, co kamaráde?" poplácal mého přítele po zádech Rudla a on mu dal přikývnutím zapravdu.

"Stačí když budeš své přítelkyni věřit a navíc Rabastan by tě nikdy nezradil" mrkla na něj Trix a spolu s Rudlou odešla pryč, pravděpodobně do našeho pokoje si užívat jeden druhého. Což znamená, že v tuhle chvíly chci být hodně daleko od našeho pokoje.

"Už jsme v pohodě?"podívala jsem se na toho žářlivého noumu a ten provinile sklopil pohled a lehce přikývl. Stoupla jsem si na špičky a natočila si jeho roztomilý obličej k sobě, abych ho mohla dlouze políbit.

"I přes to tvé žárlení jsi ten nejlepší přítel jakého bych si vůbec mohla přát. Nelituju toho, že jsem s tebou a už se nemůžu dočkat naší svatby. Jen díky tobě pomalu zapomínám na všechnu tu bolest, kterou mi způsobil ten podvraták. Každý den mi tvůj úsměv dodává sílu dál bojovat proti všem těm pitomcům. Ty nebudeš mít nikdy důvod bát se, že bych tě podvedla, protože pro mě nikdo jiný, než ty neexistuje. Tak se vschop a začni se chovat jako ten starý sebevědomý, suverénní, egoistický, namyšlený..." musela jsem se začít smát jeho nevěřícímu a uraženému pohledu

"Okouzlujícímu, sladkému, neodolatelnému Malcolmovi, kterého znám a kterého všichni včetně mě zbožnují" něžně jsem ho pohladila po tváři a on mi dal polibek do dlaně. V jeho očích se zračilo tolik lásky a oddanosti. A já si přála jen jedinné, aby on v těch mých viděl alespon polovinu toho, co jsem viděla já u něj. Za poslední 3 týdny, kdy jsme se vrátili z Vánočních prázdnin jsem začala zjištovat, že tenhle neuvěřitelně žhavej chlap je pro mě nepostradatelnej. Nebude to trvat dlouho a já se do něj naprosto nekontrolovatelně zamiluju.

"Opravdu mě zbožnuješ?" šibalsky mu zajiskřilo v očích a on se uculil. Zvedla jsem oči v sloup a místo odpovědi jsem ho dlouze políbila. Cítila jsem jak se kolem mě obalily jeho paže, pevně si mě přitiskl na své tělo a mě ze rtů unikl tichý sten. Moje přesvědčení o neplnění manželských povinností se pomalu ale jistě vypařovalo. Byla jsem rozhodnutá ho okamžitě odtáhnout do přístěnku na koštata, když se za náma ozval hlas toho odporného zbabělého červa.

"Asi budu zvracet, zvrácené orgie zmijozelských čistokrevných bastardů....nechutné" neochotně a velmi pomalu jsem se odtáhla od svého přítele a pak jsem si ho najednou přitáhla zpět k sobě a vášnivě ho políbila. Přitom jsem mu jednu nohu zahákla kolem pasu a on mě chytil za zadek. Za našimi zády se ozývaly další urážky, ale já je po chvilce vypustila z hlavy. A podle Malcolmovi reakce on taky, protože mě chytil za zadek a zvedl mě, abych okolo něj mohla omotat i druhou nohu. Pevně jsem ho objala kolem krku a on mě nesl neznámo kam. Jakoby z dálky jsem slyšela nějaké hlasy, ale nedokázala jsem rozeznat slova ani osoby. Jediného co jsem dokázala vnímat byly Malovi žhavé rty a velké silné ruce, které si mě tiskly k tomu pevnému dokonalému tělu.

Po chvilce jednou rukou otevřel dveře a já na okamžik otevřela oči, abych zjistila, že jsme v jeho pokoji. V další chvíly jsem se zády ocitla na měkké posteli a vzápětí se Malovo tvrdé tělo přitisklo na mé. Rukama jsem mu přejela po zádech a cítila všechny vlnící se svaly pod školní košilý. Potřebovala jsem víc, okamžitě jsem se musela dotknout jeho pokožky. Vytáhla jsem jeho košily z kalhot a konečně se dotkla horké sametové pokožky. Ale to mi nestačilo, připadala jsem si jako narkoman. Rozepínání knoflíčku by trvalo moc času, který jsem v tuhle chvíly neměla. Nutně jsem musela cítit jeho nahou pokožku na té své. Roztrhla jsem mu košily a on jí ze sebe rychle shodil a vzápětí mě se stejnou naléhavostí zbavil té mé. Jako kdyby jsme se jeden druhého nemohli nabažit. Okamžitě se ke mě opět přitiskl a já zasténala. Podívala jsem se mu do očí a v tu chvíly jsem věděla, že jsem ztracená. Jeho dokonalé velké ruce laskaly každý kousíček mého těla a já se ho snažila zbavit kalhot. Společně jsme se zbavili oblečení a já si užívala ten pocit, když mezi námi nebyla žádná překážka. Jeho tvrdé silné tělo se dokonale hodilo k mému měkkému křehkému tělu. Byly jsme jako dva dílky puzzle, které konečně zapadli do sebe.

Za zavřenýma očima mi vybouchl ohnostroj a Malcolm mě musel umlčet svými rty, aby mě neslyšelo celé sklepení. Ikdyž on sám nemohl zadržet slastné sténání. Nevím kolik uběhlo času, než jsem byla schopná opět vnímat. Pomalu jsem otevřela oči a cítila jsem se neuvěřitelně unaveně, ale naprosto dokonale štastná. Otočila jsem hlavu a podívala se do zářicích očí svého snoubence. Ležela jsem na jeho hrudi, jednu nohu přehozenou přes něj a on mě rukou objímal kolem pasu. Jeho oči se třpytily jako hvězdy a na tváří měl široký štastný úsměv.

"Na tebe bych čekal klidně tisíc let" řekl mi něžně a odhrnul mi pramínek vlasů z očí. A já v tu chvíly uhnula pohledem. Hlavou mi probleskla vzpomínka, jak jsem takhle ležela s Jasonem. Na to jak dokonale mi dokázal lhát, jak moc jsem mu věřila každé slovo, které mi řekl. Působil tak věrohodně a pak mi zlomil srdce. Nechci nic takového zažít znovu. Jako kdyby mi Malcolm četl myšlenky

"Princezno podívej se na mě, já nejsem jako on. Nikdy jsem ti nelhal a nezačnu s tím ted. Ano neřekl jsem ti okamžitě, že vím o našem zasnoubení, ale to bylo pro tvoje dobro a štěstí. Miluju tě od prvního okamžiku, kdy jsi mi na hlavou hodila ten jahodový dort" usmál se na mě něžně a já se zasmála. Na ten den si moc dobře pamatuju. Slavila jsem právě 5 narozeniny a matka mě donutila si obléknout děsivě růžové šaty plné krajek a Malcolm se mi začal smát ve chvíly kdy mě spatřil. Naštvala jsem se a neverbálním kouzlem jsem na něj hodila velký jahodový narozeninový dort. Matka tenkrát málem omdlela a otec na mě poprvé použil kletbu Cruciatus. Udělala jsem jim oboum před všemi jejich přáteli ostudu a musela jsem za to prý být potrestaná. Ale ten výraz v Malcolmově tváři za to všechno stál.

"Neměl ses mi posmívat" štouchla jsem ho prstem do ramene a vzápěí mi došel význam jeho slov. On mě miluje? Narovinu měla jsem podezření, že ke mě cítí něco silnějšíhho než přátelství, ale lásku? A co k němu cítím já? Podívala jsem se do jeho očích a v tu chvíly jsem měla jasno.

"Taky tě miluju" zašeptala jsem a když jsem uviděla výraz jeho tváře věděla jsem, že říkám pravdu a že on mi nikdy srdce nezlomí.

"Princezno"špitl a pak mě políbil. Nikdy nebudu litovat, že jsem mu to řekla právě v tuhle chvíly. To jemu patří mé srdce, trvalo mi to dlouho a stálo mě to hodně bolesti, ale nakonec jsem na to přišla.

Otcové mají vždy pravdu

2. března 2013 v 11:57 | Rico |  Jednorázovky
Tak vyhrabala jsem něco dalšího. Patří to do NKAZP. Je to napsané asi před rokem, kdy jsem přemýšlela, že pro Angee udělám konec s Brianem. Než se do toho vloudil Sin a znovunarozený Draco. Je to jen takový pokus, berte to s rezervou :) Užijte si čtení :) Rico

"Angie už jsi připravená?"zavolal na mě Brian zezdola a já si s úsměvem upravila těhotenskou tuniku a nazula si balerínky. Už jsem se pěkně zakulatila. Pomalu jsem sešla schody, kde už na mě čekal Brian.

"Sluší ti to krásko"usmál se a políbil mě na čelo.
"Kecáš, ale stejně děkuju"mrkla jsem na něj pobaveně a on se zatvářil uraženě

"Já mluvím naprosto pravdu těhulinko"pohladil mě po 7 měsíčním bříšku
"Nepospíchali jsme náhodou?"zeptala jsem se a on mě za trest rozcuchal vlasy
"Ještěrko tak pojd, když už se nemůžeš dočkat"řekl o poznání méně veselým hlasem a já ho i přes větší bříško objala

"To zvládneš, všechno bude v pořádku. My jsme s mrnouskem s tebou"pohladila jsem ho po tváři a on mě vděčně chytil za ruku. Společně jsme se přemístili před domek Siriuse. Kde už na nás čekal on i s drobnou blondýnkou.
"Nelíbí se mi, vrátíme se. Rozmyslel jsem si to"začal zmatkovat a já protočila oči a postavila se před něj

"Nikam nepůjdeš. Tvému otci na tom hodně záleží a ty se přestaneš chovat jako sobecký malý kluk. Sirius má právo na to být štastný, rozumíš mi?"dívala jsem se mu přímo do očí a v těch jeho se míhl jakýsi pocit, ale pak se opět zamračil

"Sakra já snad ne?zeptal se mě frustrovaně a já se na něj zmateně podívala. Mávl rukou a tou druhou mě vzal za ruku, propletl naše prsty a společně jsme se vydali vstříc zmatené dvojici.

"Dobrý den já jsem Angela Malfoyová, kmotřenka Siriuse"s úsměvem jsem podala ruku zjevně velice nervozní ženě a přitom drkla do toho trouby vedle mě, aby se konečně vzpamatoval

"Dobrý den moc mě těší já jsem Erica Donaldová"usmála se na mě a já se zakřenila na ztuhlého kmotra
"Máš dobrej vkus starouši"mrkla jsem na něj a tím konečně uvolnila atmosféru.

"Tenhle nouma vedle mě, který se chová jak pětileté dítě je Brian"ujala jsem se opět slova a zamračila se na něj, takže si s Ericou potřásl rukou
"Moc ráda tě poznávám, tvůj otec mi o tobě hodně vyprávěl. Vlastně nemluví skoro o ničem jiném, než o vás dvou"měla příjemný hlas a vypadala mile

"Ehm dobrej"řekl prostě a já přemýšlela, že ho majznu něčím hodně těžkým po hlavě. Sirius poznal, že od svého syna nemůže čekat nic lepšího tak jsme se raději vydali dovnitř.

"Tak povidejte jak jste se poznali"zeptala jsem se, když jsme se v obývacím pokoji posadili. Já s Brianem na sedačku a oni naproti nám do velkého křesla. Sirius chytl nervozní Ericu za ruku a políbil jí na tvář. Zčervenala a usmála se. Je krásná a Sirie vypadá štastně, jen kdyby to pochopil i ten trouba vedle mě.

"Známe se už od školy"prozradila nám Erica a podívala se na mého kmotra tak oddaně, až jsem jim začala skoro závidět. Draco byl mrtý více jak 4 měsíce, ale stejně mi stále chyběl. Ještěže mám Brian ten mi pomáhá to zvládnout. Do té doby, kdy Draco zemřel tak se ode mě téměř nehl a já mu za to byla strašně vděčná.

"Nemusíš už víc říkat, byla jsi do něj zamilovaná už ve škole. A tenhle truhlík si tě nevšiml, protože musel přetáhnout každou sukní, že ano?"zakřenila jsem se na kmotra, který mi pohledem sliboval pomstu. Dokonce i Brian se začal smát

"Popravdě máš pravdu Angelu, byla jsem jedna z mnoha jeho fanynek"pokrčila rameny a já se podívala na toho noumu, sakra kam dal oči. Myslím, že i on už pochopil jak se v mládí mílil a naštěstí se rozhodl svou chybu napravit

"Byl jsem holt vůl no, ale aby jste věděli mě se Erica líbila. Ale v době, kdy jsem se o ní začal snažit, tak už chodila s havraspárským chytačem"ospravedlnoval se a podíval se na svou přítelkyni s takovou láskou, že jsem cítila jak mi vlhnou oči.

"Jsi v pořádku"staral se Brian a já přikývla
"To ty hormony"vysvětlila jsem, ale on mi narozdíl od těch hrdliček nevěřil. Sirius by mi asi za normálních okolností taky nevěřil, ale měl na práci něco důležitějšího.

"Nebude vám vadit, když se před obědem trochu projdeme? Hned jsme zpátky"zvedl se Brian a chytl mě za ruku
"Ach je všechni v pořádku?"starala se moje budoucí teta a my oba přikývli
"Jen potřebujeme trochu na vzduch"omluvil nás oba a už mě táhl pryč.

"Tak povídej"podíval se na mě, když jsme se konečně zastavili u malého jezírka, kde jsme se jako děti koupali.
"Pamatuješ jak jsi mě tady učil plavat?"usmála jsem se a on se začal smát
"Strašně jsi se vztekala, že mě i Tedovi to tak jde a ty to neumíš"vzpomínal a zezadu mě objal a ruce položil na mé bříško. Přišlo mi to tak přirozné.

"Nediv se mi, odmala mě táta učil všechno a najednou se objevila věc, která mi nešla. Nebyla jsem na to zvyklá"kroutila jsem hlavou
"Byly to hezké časy, ale neodbíhej od témata, co se děje?" nedal se odbít a já si povzdychla

"Jen prostě není tu. Není se mnou, když jdu k doktorovi, není se mnou když vybírám oblečení pro naše dítě, není tady, když se v noci mrnous hýbe. Nikdy mě neobejme a neuvidí naše dítě"začala jsem brečet a on si mě otočil k sobě čelem, aby mi mohl setřít slzy.

"Já tu pro tebe i malýho vždycky budu, rozumíš? Nikdy váš neopustím"pohladil mě po tváři a já zakroutila hlavou
"Brzo se zamiluješ, oženíš se a založíš si vlastní rodinu"řekla jsem mu svou největší obavu a on se najednou začal smát. Zmateně jsem se na něj dívala a čekala, až se dosměje

"Tys to nikdy nepochopila, vid?"zeptal se mě, když se dosmál a já se zmateně zamračila

"Vždycky když něco nechápeš tak legračně krčíš nos a špulíš pusu"pohladil mě po nose a pak palcem přejel po mém spodním rtu.

"Všechny ty holky s kterýma jsem chodil se mi líbily, ale k žádné jsem nic necítil. Vždycky když mi nebylo dobře, byl jsem nemocný nebo se zranil při famfrpálu, jediná na kterou jsem myslel jsi byla ty.
Když jsi byla tenkrát o Vánocích v Bradavicích, tak jsem na tebe stále myslel a chtěl jsem kvůli tobě strávit vánoce taky ve škole, jen proto, aby jsme byli spolu. Když jsi si ve čvrtým ročníku zničila koště, tak jsem ti dal svoje, aby jsi mohla létat a já seděl a koukal na tebe.
Když jsem v pátem ročníku měl rande se školní kráskou, tak jsem ho zrušil, protože jsi mě požádala, abych ti pomohl vyzdobit společenku na oslavu Hallowenu.
Když jsem zjistil, že chodíš s Dracem tak jsem nebyl naštvaný kvůli tomu, že to byl Malfoy. Ale šlo o to, že jsem viděl, že jsi do něj opravdu zamilovaná a já věděl, že jsem tě ztratil.
Už odmala naši tátové říkali, že až budem velký tak se vezmem. A já časem zjistil, že bych to doopravdy chtěl. Ale stále jsem si říkal, že mám čas. Že ty tu vždycky budeš a až budem dospělí a skončíme školu tak se vezmem.
Chtěl jsem si ještě užít s holkama, ale pak si najednou byla zamilovana do Draca a já věděl, že můj sen se zhroutil. Čekal jsem moc dlouho a ztratil jsem tě.
Ale pak jsem viděl jak se bez něj trápíš a trpěl jsem s tebou. Raději, aby jsi byla štastná s jiným, než abych se koukal jak se trápíš. A pak jsem byla štastný, protože jsi byla štastná ty.
Malfoy byl kupodivu pro tebe ten pravý a dělal tě štastnou, zasnoubili jste se, vzali a nakonec čekali mrnouse." stála jsem a poslouchala svého nejlepšího přítele, co mi říká. A nemohla jsem tomu uvěřit, to by znamenalo...? Odstoupil ode mě a vjel si rukama do vlasů, pak se sehl a sebral ze země kámen, aby ho mohla mrsknout do vody

" K čertu já nechci žádnou jinou, já chci tebe Angelo"otočil se na mě a pak mě políbil. Nejdřív jsem stála a byla v šoku. Ale když jsem cítila jeho hebké rty na mých, tak jsem zavřela oči a začala ho také líbat.

Překvapilo ho to, ale to mě taky. Líbali jsme se něžně a on mě přitom hladil ve vlasech. Přišlo mi jako kdyby to takhle mělo být odjakživa. Líbal úplně jinak, než Draco.

Probůh Draco! Tohle nejde, prudce jsem se od něj odtrhla a aniž bych se na něj podívala tak jsem se přemístila pryč. Ocitla jsem se na velkém chladném hřbitově. Došla jsem k impozantní mramorové hrobce a spatřila napis Draco Malfoy milovaný manžel, otec a syn. Posadila jsem se na lavičku a dívala se na náhrobek

"Prosím odpust mi"zašeptala jsem a spustily se mi první slzy. Co jsem to provedla? Jak jsem mu mohla ten polibek oplácet? Miluju Draca a on není mrtý ani půl roku a já už se líbám s jiným.
U hadích ocásků, vždyt je to Brian. Můj nejlepší kamarád od dětství, moje první dětská láska. I přes slzy jsem se usmála, když jsem si vzpoměla na dětství, kdy jsem byla do toho černovlasého nádherného kluka zamilovaná.

Když jsme nastoupili do Bradavic tak jako kdyby láska ustoupila a bylo tu jen obrovské pouto přátelství. A ted tu sedím před hrobem svého manžela a myslím na polibek se svým nejlpeším přítelem.
Co se to se mnou děje? A proč mě políbil? Proč říkal všechny ty věci? Vždyt Draco byl jeho přítel. Co budu dělat?

Nejhorší na tom je, že jsem si ten polibek užívala. Bylo to jako kdyby jsme se vrátili o řadu let zpátky a já do něj byla opět zamilovaná a mi se poprvé políbili. Pamatuju si, když měl Brian 10 narozeniny, tak jsme utekli ze zahrady, kde se konala oslava a došli jsme právě k jezírku. Brian mi řekl, že má jedno přání. Chtěl, abych mu dala pusu. Byli jsme ještě malé děti, ale ta pusa byla nádherná.

A ted jsme se na stejném místě políbili. Zvedla jsem ruku a dotkla se svých rtů. Zavřela jsem oči a vzpoměla si jak jeho hebké rty se dotýkaly mých a jeho jazyk. Ach ne, na tohle nesmím myslet. Jsem vdova a čekám dítě.

Tohle nejde, nesmím! Rozplakala jsem se nahlas a zabořila obličej do dlaní. Nevím kolik uběhlo času, ale najednou jsem ucítila něčí ruku na svém rameni. Překvapeně jsem zakřičela a otočila se. Přede mnou stál Sirius a já se opět rozbrečela. Posadil se ke mě a pevně mě objal

"Pšššt to bude dobré"zašeptal mi do vlasů a já v tu chvíly věřila, že vše opravdu bude v pořádku
"Brian mi všechno řekl, když jste se dlouho nevraceli. Tak jsem se vydal vás hledat a našel jsem ho sedět u vašeho jezírka. Seděl tam a zíral na klidnou hladinu. Poznal jsem, že se stalo něco vážného. Holčičko podívej se na mě prosím"zvedl mi bradu a setřel mi palcem slzy

"Já vím, co ted cítíš. Ale nezradila jsi ho. Draco je mrtvý, ne ted mě prosím poslouchej. Draco je mrtvý, ale ty žiješ. Nezemřela jsi, čekáš miminko a jsi mladá krásná dívka. Není zrada k Brianovi cítit to co cítíš broučku"pohladil mě po tváři a já opět zabořila obličej do jeho košile. Dal mi čas, abych se mohla vyplakat a vše si v hlavě urovnat

"Miluju Draca"řekla jsem a on se smutným úsměvem přikývl
"O tom nikdo nepochybuje a nikdo ani Brian po tobě nechce, aby jsi ho milovat přestala. Jen je načase, aby jsi šla dál a dala šanci někomu kdo tě už od děství má moc rád"pohladil mě po vlasech a já se podívala na hrob

"Nikdy nezapomenu"zašeptala jsem a pak se zvedla
"Musím si s ním promluvit"řekla jsem mu a on s úsměvem přikývl

"Sedí na stejném místě, jdi za ním. Mám vás oba rád a nepřeju si nic jiného, než aby jste byli štastní. A ikdyž jsme s Jamesem netušili, že ty řeči, které jsme říkali jsou pravdivé. Tak vy k sobě patříte a zasloužíte si být konečně štastní. Můj kluk je nouma stejně jako jsem byl já, ale uvědomil si, co cítí dřív, než já. Očividně sdědil něco i po své matce, dej jemu i sobě šanci, prosím"objal mě předtím, než se přemístil a nechal rozhodnutí jen na mě. Naposledy jsem se nadechla a přemístila se zpět k jezírku.

Sirius měl pravdu, seděl na zemi a koukal se na klidnou hladinu jezera. Ani si nevšiml, že jsem se vrátila. Potichu jsem k němu došla a sedla si vedle něj. Překvapeně se na mě otočil a já spatřila, že nejsem jediná kdo brečel.

"Prosím odpust mi..."začal,ale já ho umlčela ukazováčkem na jeho rtech.
"Ted nech zase chvíly mluvit mě, ano?"pousmála jsem se a když přikývl, tak jsem svou ruku dala dolů

"Když jsem byla malá tak jsem do tebe byla zamilovaná. Byl jsi v mých očích naprosto dokonalý a já si vždycky před spaním představovala jak se jednou vezmem a budeme mít tři děti, psa a domek se zahradou."začala jsem a musela se usmát. Seděl a pozoroval mě se stejně něžným a láskyplným výrazem jako pozoroval Sirius Ericu.

"Už odmala jsem se snažila být ve všem skvělá, abych se ti líbila. Vymýšlela jsem různé lumpárny, abych v tvých očích stoupla a ty jsi se na mě usmál. Chovala jsem se jako kluk, abych se vám s Tedem vyrovnala. Mamka byla hrozně zklamaná, že mě neberou panenky, vaření ani vyšívání. Ale místo toho jsem lítala venku s váma, na koštěti. Tahala domů různé odporné brouky a žáby. Stále jsem měla odřené lokty a kolena. Pamatuji si, že když si řekl, že se ti líbí Izobell Lopezová odvedle, tak jsem přilítla za mamkou, že chci šaty. Koukala na mě hodně vyděšeně a když jsem za váma přišla v roztomilých šatech a culíkama, tak ses mi smál. Probrečela jsem celou noc a nechtěla jsem tě už nikdy vidět. Ty šaty jsem rozcupovala na malý částečky a od té doby jsem nechtěla nosit šaty"kroutila jsem hlavou nad tím jaké jsem byla trdlo. Brian na mě překvapeně kulil oči

"To myslíš vážně?"divil se a já s úsměvem přikývla
"Na ten den si pamatuju, myslel jsem, že tě někdo vyměnil. Lopezová se mi sice líbila, ale na tebe neměla. Ty jsi byla jediná normální holka, všechny ty slepice kolem mě mi lezly na nervy"smál se a já pokrčila rameny

"Pak jsi se mnou asi týden nemluvila a já nevěděl, co se stalo"vzpomínal a s úsměvem pokrčil rameny
"Byl jsem měl 8 letej hloupej kluk"omlouval se a společně jsme se smáli

"Než jsem se zamilovala do Draca tak si byl, vždycky ten nejlepší kluk, kterého jsem poznala. Ikdyž jsem tě od prvního ročníku začala brát zcela jako kamaráda, tak žádný kluk s kterým jsem chodila ti nešahal ani po malíčky."prozradila jsem mu on mě chytil za ruku. K překvapení obou jsem se mu nevytrhla

"Vždycky ho budu milovat"řekla jsem potichu a on mou ruku pustil a chtěl se zvednout

"Ale tebe jsem nikdy nepřestala mít ráda"podívala jsem se na něj a on se zastavil
"Půjdeme na to pomalu, ano?"zeptala jsem se ho a on si přede mě bleskově klekl a opět mě chytil za ruce

"Cokoliv si budeš přát, znamená to, že nám dáš šanci? Že dáš šanci mě?"celý zářil a já se usmála a přikývla

"Naši tátové měli přece jen pravdu, že spolu nakonec budem chodit"smáli jsme se oba a pak mě opět políbil a já? Tentokrát jsem se mu nevytrhla, ale naopak jsem mu vjela rukama do vlasů a víc si ho k sobě přitáhla.

Jako Romeo Julie? Tak to sotva :D

2. března 2013 v 11:53 | Rico |  Z nenávisti láska a naopak
Ahoji lidičky :) Chci se vám omluvit, že jsem celiu věčnost nic nepřidala, ale jsem v práci jedenáct hodin děnně a když už konečně dorazím domu, tak padnu do postele a spím. Ale vyhrabala jsem pro vás jeden před stolety napsan dílek :) Tak si užijte aspon tuhle malou ochutnávku :) Vaše Rico

"Zlato?" s hlavou opřenou o okno jsem se dívala na zasněženou krajinu. Poprvé za sedm let studia v Bradavicích jsem seděla sama v kupé bez svých přátel. Prázdniny skončily a my se opět vraceli do školy, aby jsme ukončili sedmý poslední ročník. Od zásnubního večírku jsem nikoho ze svých přátel neviděla a dnes na nádraží jsem je jen pozdravila a doslova utekla. Věděla jsem, že se chovám jako malá zbabělá holka, ale stále ve mě byl ten pocit zrady. Potřebovala jsem se s tím vyrovnat sama dřív, než dorazíme do školy, kde na mě budou čekat ty supy. Podívala jsem se na svou nejlepší kamarádku, která vypadala zničeně a zastyděla jsem se za své pitomé chování. Oni přece nemohou za to, že si za pár měsíců budu brát jednoho ze svých přátel. Rozhodli o tom naši rodiče a on mi to celé dva roky tajil. Kdybych nebyla tak pyšná možná bych uznala, že to od něj bylo milé, že mi chtěl dát čas, ale bohužel.

"Promin vím, že se chovám jako naprostý sobec" vzdychla jsem a nechala se od ní obejmout. S drobným úsměvem jsem se podívala ke dveřím kupé, kde stál zbytek mých přátel a mé rodiny.

"My tě máme rádi, ikdyž se chováš jako naprostý blázen" mrkl na mě Rabastan vesele, ale i na něm a ostatních bylo vidět jak je celá tahle situace vzala. Musím se přestat chovat jako zatracenej srab a postavit se svým problémům. Jak Jeffersonovi tak i mému zasnoubení s Malem. Takhle to dál nejde, jen ubližuju lidem, které mám na světě nejraději.

"Abys nedostal pohlavek od toho blázna" ušklíbla jsem se a on se okamžitě schoval za nic netušícího Severuse, který se na něj zamračil.
"Ty nikdy nevyrosteš Lestrangi" zakroutil nad ním hlavou a docílil tím zázraku. Začala jsem se nahlas smát a nemohla jsem přestat
"Podívej se, co jsi způsobil. Definitivně se zbláznila, chudák naše Ell. Ted budu muset do svého plného programu vtěsnat ještě návštěvy u Munga, achjo" vzdychl teratrálně můj téměř bratr a těsně uhnul před letícím pytlíkem kyselých ještěrek.

"Tohle už je vážný, když po mě hází svou oblíbenou sladkost" kroutil nade mnou smutně hlavou a já po něm skočila a začala ho lochtat. K jeho smůle byl ještě lochtivější, než já. A když se ke mě přidala jeho budoucí švagrová, měl svůj ortel podepsaný.
"Pommoooooooooooooooooooooc" ječel na celý vlak a téměř každý se přišel podívat koho tu vraždí. Po dvou týdnech jsem měla opět pocit, že mohu volně dýchat a že jsem to opět já.

"Jsi moc drzej Lestrangi, potřeboval jsi potrestat" zakřenila jsem se na něj, když jsme ho s Trix konečně pustily.
"Vy dvě jste dáblové převlečené za nevinné studentky"ukázal na nás prstem a pak se sesypal na sedačku daleko od nás dvou. Obě jsme se na něj andělsky zakřenily a plácly si.

"Takže už je všechno v pořádku?" podíval se mi Regul do očí a já pomalu přikývla.
"Myslím, že už jsem vyváděla dost. Je na čase se s tím smířit" pokrčila jsem rameny a Trix souhlasně přikývla

"Dopadla jsi stokrát líp než já"probodla pohledem svého snoubence a já protočila oči, protože jsem věděla, co bude následovat. Jejich manžělství bude opravdu hodně zajímavé, samé hádky následované usmiřovacím sexem. Myslím, že teta Druela bude mít přemíru vnoučat. Mrkla jsem na ostatní a společně jsme opustili bitevní pole. Otevřela jsem dveře našeho starého kupé, kde byl jediný člověk. Odtrhl oči od zasněžené krajiny za okny a naše pohledy se střetly. To bylo poprvé od té hádky v pracovně jeho otce, kdy jsme se viděli. Ze společných Vánoc jsem se vymluvila za pomoci falešné nemoci. Zhluboka jsem se nadechla a posadila se naproti němu. Ostatní těkali pohledem z jednoho na druhého a čekali, co se bude dít.

"Můžete nás u Salazara přestat sledovat jeho laboratorní krysy?"obořil se na ně Malcolm a já se malinko usmála.
"Tady někdo vstal prdelí napřed, co?"ušklíbl se Rabastan a couvl pod jeho pohledem.
"Kámo radil bych ti, abys dnes už přestal provokovat, nemusel bys to přežít" zakřenil se na něj Regul a Sever s Felixem mu dali zapravdu.
"Tady nikdo dneska nechápe srandu achjo"vzdychl smutně a vydal se pryč z kupé

"My půjdem z ním, at nevyvede nějakou blbost" ušklíbl se otráveně Felix, ale vesele na nás mrkl. Během chvilky jsme byli v kupé jen my dva.
"Ehm...mizení jim jde, co?"prolomil trapné ticho jako první Mal a já střelila pohledem k zavřeným dveřím kupé.
"To ti je opravdu tak nepříjemné být se mnou byt jen chvíly sama v kupé?" zeptal se mě ublíženě a já si zakryla obličej rukama a vzdychla.

"Ell" opatrně se dotkl mé ruky a já se na něj podívala
"Je to těžké"zašeptala jsem a on se posadil vedle mě a objal mě a já se k překvapení nás obou neodtáhla. Zavřela jsem oči a zabořila obličej do jeho košile. Cítila jsem jak se celý napnul a pak si mě přitáhl k sobě a pevně mě držel.
"Nechtěl jsem ti ublížit, jen jsem chtěl, abys byla štastná"zašeptal mi do vlasů a já si měla chut dát pár facek

"Vždycky jsem chtěl jen tvé štěstí, snažil jsem se, ale asi se mi to nepovedlo. Omlouvám se"mluvil dál a já se od něj najednou odtrhla a podívala se do jeho čokoládových očí naplněný smutkem a bolestí. Tohle všechno jsem způsobila já. Opatrně jsem položila ruku na jeho tvář a palcem ho lehce pohladila. Přivřel oči a lehce se přitulil k mé dlani. Lehce jsem se usmála a v tu chvíly jsem mu všechno odpustila. U ještěřích paciček vždyt on jen chtěl, abych byla štastná a já tu dělám histerické scény a obvinuju ho ze zrady. Jasně mohl mi to říct dřív, než jsem se to dozvěděla od jeho otce, ale
to je vedlejší.

"To ty odpust mě, chovala jsem se jako histerická husa"zakroutila jsem sama nad sebou hlavou a musela se začít smát.
"Zapomeneme na to, ano?"podíval se mi do očí, když jsme se oba dosmáli a já s úsměvem přikývla.
"A ehm můžu se tě na něco zeptat?"podíval se na mě opatrně po chvilce a já přikývla

"S tím plnění manželských poviností jsi to myslela vážně" podíval se na mě ublíženě a já ho praštila po hlavě první věcí, co mi přišla pod ruku a k jeho smůle to byla Sevova kniha černé magie.
"Auuu proč mě mlátíš, řeklas že můžu"mnul si hlavu a uhýbal před dalšíma věcma. Když mi došla munice, vrhla jsem se na něj ručně.

"Ty jsi neuvěřitelná Avery, myslíš jen na jedno. Ty jeden pitomče"mlátila jsem do něj a on se jen smál
"Auuu vždyt jsem chlap, co ode mě čekáš. Budu si brát nádhernou sexy holku, nejhezčí holku na škole, kterou mám už od dětství rád, tak se mi nediv"chytil mi obě ruce, abych ho nemohla dál tlouct, ale to bylo zbytečné. Nebyla jsem totiž schopná ho dál mlátit ani nic říct na jeho přiznání, protože jsem byla naprosto v šoku. Toho využil a zajal mé rty v něžném polibku do kterého jsem se až moc ochotně zapojila. Vyrušil nás až hlas ode dveří.

"To snad není možný, oni jsou do sebe taky zakousnutý. Co je to dnes za den? Trix si to rozdává s bráchou a tihle dva se tu líbají jako milenci, jenom já zase nic" Rabastan nás propaloval vyčítavým pohledem a nechtěl se nechat od kluků odtáhnout pryč. Po menší bitvě se jim to nakonec povedlo a Iza s Sofi za nima zavřela dveře. Ještě chvíly jsem šokovaně sledovala místo, kde ještě před chvíly stáli naši přátele a pak jsem se podívala na Mala na kterém jsem ležela a který se vesele křenil.
"Slyšel jsi to taky? Oni spolu...?"vykulila jsem na něj oči a on s širokým úsměvem přikývl a přitáhl si mě zpět do náruče, když jsem se chtěla postavit.

"Pust ty neandrtálče" praštila jsem ho pěstičkou do hrudi,ale on se jen dál spokojeně culil a zakroutil hlavou
"Ted když jsem tě konečně chytil, tak už tě nepustím"uculil se a proti mé vůli si mě přitáhl k sobě, aby jsme mohli pokračovat tam, kde jsme skončili.

"Co kdyby jsme to spolu zkusili?"Podíval se na mě, když mě konečně pustil a já seděla opřena zády o jeho hrud a četla si knihu, kterou jsem dostala od rodičů k Vánocům.
"Myslíš jako my dva? Chodit spolu?"zaklonila jsem hlavu a pochybovačně se na něj podívala
"Co se na mě tak díváš?"nechápal a já zvedla oči v sloup a vrátil se zpět ke čtení

"Ty jsi nikdy neměl s nikým vztah a ani nic tomu vzdáleně podobného. Jediné co tě vždy zajímalo byl sex"ušklíbla jsem se a čekala na jeho reakci, která přišla vzápětí. Vytrhl mi knihu z ruky a obrátil si mě čelem k sobě.
"Jediný důvod proč jsem neměl nikdy žádný vážný vztah je, že holka s kterou jsem ten vztah chtěl mít, chodila se všema kolem krom mě."propaloval mě pohledem a já sklopila provinile oči

"Nevěděla jsem, že bys měl zájem o něco víc, než jen sex"zamumlala jsem a podívala se na něj spod řas.
"Mám tě rád Eleanor a chtěl bych s tebou chodit. Moc bych si přál, aby naše manželství bylo štastné a ne jen divadlo pro ostatní" pohladil mě něžně po tváři a já se usmála

"Jednou jedinkrát mě podvedeš a skončils, rozumíš Avery?" zabodla jsem mu prst do hrudi a on si mě přitáhl do náruče
"Když budu mít tebe, tak pro mě žádná jiná nebude existovat" políbil mě na špičku nosu a já se zakřenila
"To si povíme za pár dní"objala jsem ho kolem krku a nechala se políbit na rty

"S tebou se dokážu změnit" slíbil a já mu věřila, ikdyž jsem věděla, že to nebude lehké. Změnit několikaletého děvkaře na věrného přítele bude fuška, ale já chci, aby naše děti měly štastná dětství a k tomu je potřeba, aby měli štastné rodiče. Zvláštní ještě před pár dny jsem s ním nechtěla mít nic společného a ted už přemýšlím nad našima dětma.

"Můžeme lidi?"nakoukl dovnitř Regul a překvapeně se na nás podíval. Seděli jsme totoiž ve stejné pozici a společně jsme četli mojí knihu.
"Dnes je den zázraků fakt"kroutil nad náma hlavou Severus a já se na něj vesele zakřenila a nechala se políbit do vlasů od svého přítele. Páni to zní tak divně, můj přítel.

"Nechcete nám něco náhodou říct?" podíval se na nás Evan a my se na sebe usmáli.Ale dřív, než jsme se pustili do vysvětlování, tak do kupé dorazila moje nejlepší kamarádka a její snoubenec. Oba značně rozcuchaní a špatně oblečení. Všichni jsme se jim začali smát a Trix nás probodla pohledem, za to její protějšek se vesele a pyšně křenil. Konečně totiž zkotil svojí san. Když jsem se trochu uklidnila, vzala jsem hůlku a pomocí kouzla je oba upravila.

"Dík zlato"usmála se na mě vděčně a pak si všimla v čím náručí sedím a překvapeně zvedla obočí. Vesele jsem se zakřenila propletla se svým budoucím manželem prsty.
"Jak sis to užil brácho?"chechtal se Rabastan a vysloužil si od svého o 15 minut staršího bratra pohlavek
"To je jen má a Bellina věc ty noumo" utřel ho a my se na něj překvapeně podívali. On se nezačal chlubit a vytahovat? Co se to s ním stalo?

"Takže jste konečně spolu? Vzalas ho na milost?" usmála jsem se na ní a ona přikývla
"Potřebuje, aby ho někdo srovnal do latě. Má útrum s těma jeho děvkama" uculila se na něj sladce a on si jí stáhl na klín a políbil jí na spánek
"A ty miláčku máš útrum se všema klukama na škole" mrkl na ní vesele a ona se na něj zděšeně podívala. Zhluboka se nadechla a pak pokrčila rameny

"Ty mi stačíš, ale hlavně abys to zvládal je všechny zastoupit" pohladila ho po stehně a on polknul a za ruku jí odtáhl pryč. S úsměvem jsem zakroutila hlavou a opřela se o hrud Mala. Ještě chvíly všichni rozebírali nový neobvyklý pár a pak se bohužel pozoronost přesunula zpět na nás dva.
"Takže co vy dva?"kývl na nás Rabastan a já protočila oči

"Miláčku odkdy jsi natvrdlý?" zeptala jsem se ho a on se na mě ublíženě podíval
"Ulovil jsem zkrátka nejkrásnější holku na škole"vysvětlil všem Malcolm a já ho praštil do ruky, kterou mě objímal kolem pasu
"Promin lásko. Zkrátka jsem se rozhodl, že je načase, abych se usadil a má krásná snoubenka mi s tím pomůže" usmál se na mě a já zvedla oči v sloup, ale políbila jsem ho.

"Oni jsou tak sladký, jako Romeo a Julie" vzdychla zasněně Izidora a já se na ní vyděšeně podívala
"Já se nechystám umírat" zakroutila jsem hlavou a opět jsme se všichni smáli. Asi za hodinu se k nám připojila naše nová věčně nadržená dvojice, právě včas jelikož jsme byli téměř v Bradavicích.