Červen 2013

Láska je silnější, než nenávist

29. června 2013 v 12:48 | Rico |  Spes non confunditur
Stal se zázrak a já jsem se dokopala napsat další kapitolu. Jako vždy po pařbě mě přepadla chut psát. Takže čtěte a užijte si to. Rico :)

"Co to má u merlinových vousou znamenat? Jaks to sakra Pottere myslel, že Voldemort chce zabít mou sestru a mou neteř?" Lucius se vřítil do místnosti, až jsem se lekla a začala z toho škytat.

"Neumíš snad číst Malfoyi? Tvůj páníček se rozhodl, že ublíží mojí rodině a to mu nedovolím, ikdybych se proto měl spojit s celým Zmijozelem. Jsi dostatečně dobrý bratr, abys zapoměl na svůj původ a pomohl své sestře, aby byla v bezpečí, ikdyž je proti tvému pánovi?" zvedl bojovně Jamie hlavu a já oba značně zmateně pozorovala. Black se smál, až z toho dostal škytavku a Lily si ho pohorěne prohlížela
"A nemluv o mém synovi jako o dceři" zavrčel na něj ještě a já po něm střelila varovným pohledem a pohladila si bříško

"Nic pro mě není důležitější, než má sestra, její dítě at už to bude chlapec nebo děvče, protože mě na tom narozdíl od tebe nezáleží, na mé ženě a mém dítěti. Samozřejmě, že NIKOMU neodovolím, aby jim byt skvřivily jediný vlásek na hlavě. Takže se uklidni posad se a vysvětli mi, co se děje" vzduch v místnosti klesl o několik stupnů a můj manžel si raději sedl a přestal na mého bratra vrčet. Lucius měl podobný vliv na lidi kolem sebe.

"Jamesi tos neudělal" zakřičela jsem na něj a probodla ho pohledem ,tak že sebou cukl Black i příchozí Severus
"Slíbils, že jim to nepovíš. Uvědomuješ si, že je tím můžeš dostat do problému. U salazara co když se ON dozví, že Lucius ví o věštbě. Cissa čeká mého synovce ty idiote a jestli se jim něco stane, tak tě přísahám zabiju" zaječela jsem na něj histericky a pak se rychle chytla za břicho. Zhluboka jsem se nadechla a za pomocí Lily se posadila zpět do křesla ze kterého jsem tak rychle vyskočila.

"Jste v pořádku?" staral se bráška a můj manžel zbedl o několik odstínů a starostlivě mě držel za ruku.
"Maličkýmu se nelíbí to napětí, tak se ozývá"pousmála jsem se a podívala se do stejných očí jako mám já sama
"Chyběls mi, ale ted musíš jít, aby se to nedozvěděl, nedovolím, aby se vám kvůli mě něco stalo" špitla jsem a v očích se mi opět objevily slzy

"Myslíš, že bych někomu dovolil, aby ublížil mojí malé sestřičce? Zapomen holčičko a ted mluvte" pobídl nás a já si povzdychla, bylo mi jasné, že odtud neodejde dokud se nedoví celou pravdu. Black se toho úkolu zhostil a já se unaveně opřela do křesla. Zavřela jsem oči a s rukama na bříško jsem vnímala pohyby mého mrnouska, kterého se rozhodl jeden šílený maniak zabít, ikdyž se ještě ani nenarodil.

Z tranzu mě vyrušil, až tříštívý zvuk, Prudce jsem otevřela oči a sledovala jak můj věčně klidný a chladný bratr zuří. Ikdyž celý život na vše používal kouzla a svou milovanou hůlku, tak ted holýma rukama ničil vybavení Lilyina a Severusova domu.

Jmenovaný to se stoickým klidem sledoval a Lily lehce vyděšeně pomrkávala po střepech lítající kolem. Asi po deseti minutách se bratr uklidnil a sesunul se do křesla naproti mému. Chvíly mlčel a pak se zvedl a bez jediného slova zmizel v zelených plamenech. Všichni se po sobě zmateně podívali a pak se otočili na mě.

"Nikdy v životě jsem ho neviděla takhle zuřit." špitla jsem tiše a pak jsem se pomalu zvedla a odešla do svého provizorního pokoje, kde jsem si sedla k oknu a sledovala krásný slunečně den. Ale v hlavě jsem měla jediné, strach o mého brášku.

Slunce pomalu zapadalo za obzor, když se zezdola ozvalo několik hlasů. Lehce jsem se zamračila a rozhodla se jít podívat, co se tam děje. Překvapeně jsem zůstala stát na posledním schodě a sledovala jsem jak se rodina Blacků o něčem vášnivě dohaduje, můj bratr s mým manžele a bratry Lestrangovými se mračili a potichu si něco šeptali, Severus s Patrik Nottem, Jackem Rossierem, Sebatianem a Damienem Rokwoodovými a Williamem Averym byli sklonění nad knihama, Lily s těhotnou Cissou za zády poletovala kolem a nosily hromadu jídla a Goyle s Grabbem jim to hojně ujídali. Byli tu naprosto všichni. Jako první si mě všimla moje těhotná švagrová a hned se mi se slzami v očích vrhla kolem krku.

"Nedovolíme, aby ti někdo ublížil" došla ke mě Bella a vystřídala svou sestru. Rozzrušeně jsem objala postupně všechny své přátele a nakonec se vděčně nechala zabalit do náruče mého manžela
"Ale je to váš pán" špitla jsem nakonec a měla jsem pravdu, všichni přítomní až na Cissu a Severuse, který byl dvojitý agent, takže se to nepočítalo, byli do jednoho smrtijedi a složili přísahu tomu netvorovi.

"Ale ty jsi naše rodina a nic není přednější, než rodina" podíval se mi Regulus do očí
"Poprvé v životě s tebou souhlasím bratře" kývl na něj jeho starší bratr a já v očích nejmladšího Blacka spatřila hluboký cit, cítící ke svému staršímu bratrovi.

"Je to náš pán, ale nedovolíme, aby něco udělal tobě nebo mrnousovi" řekli jednotně bratři Lestrangovi a Rabastan přidal jako bonus polibek na tvář, čímž si vysloužil podrážděné zavrčení od otce mého dítěte.
"Bude se muset prostě smířit s tím, že jeho věrní nemají stejný názor" pokrčil Jack rameny

"Čistá krev se nebude prolívat a už vůbec ne ta tvoje" mrkl na mě Sebastian a Damien se na mě pousmál.
"Patříš k nám, ikdyž sis vzala Nebelvíra a my Zmijozelové můžem mít mnoho chyb, ale vždycky držíme při sobě." dotkl se lehce mého bříška Patrik

"Za každé situace" podíval se mi Will do očí a já už to nevydržela a naplno se rozbrečela. Skryla jsem svůj uplakaný obličej do Jamieho košile a potichu vzlykala
"Děkuju Vám všem" promluvil můj manžel a já se lehce pousmála. Až když se jeden maniak rozhodne, že mě a mé dítě zprovodí ze světa, tak se Zmijozel a Nebelvír spojí. Kdyby to někdo řekl před rokem, tak tomu neuvěřím a ted jsme to měla přímo před očima. Po chvilce dorazil i profesor Brumbál s pár věrohodnými členy řádu a všichni společně vymýšleli, jak nás dva ochránit.

"Celý život jsem se mílil, Zmijozelové nejsou tak špatní" špitl mi Jamie do ucha, když jsme hodně pozdě v noci usínali. Jen jsem se spokojeně usmála a po týdnu, kdy jsme se dozvěděli o věštbě, jsem konečně usnula klidným dlouhým spánkem. Věděla jsem totiž, že na světě je velká skupina lidi kteří nedovolí, aby mě nebo malýmu někdo ublížil.