Říjen 2014

Matčina minulost 2.část

29. října 2014 v 18:45 | Rico |  Zánik Lorda Voldemorta
Rozhlédla jsem se kolem a zjistila jsem, že jsme ve velkém pokoji. Nebyl to ten samý ve kterém jsme byli minule, ale na tom nezáleželo. Déle mě nenechal se rozhlížet a opět se na mě vrhl. Tentokrát jsem už nebyla tak pasivní a přetočila ho pod sebe. Obkročmo jsem si na něj sedla a doslova se vrhla na jeho rty.

Podle velké boule tlačící se proti kalhotám jsem poznala, že se mu to líbí a sama pro sebe jsem se spokojeně usmála. Charlie mi samozřejmě velení dlouho nepřenechal, když hrozilo, že by konečně ztratil tu svou pověstnou sebekontrolu, tak mě od sebe odtrhl a stáhl mě opět pod sebe. Mám ten dojem, že v našem "vztahu" to bude vždy souboj dvou dominantních titánů. Opravdu jsem zvědavá, kdo nakonec vyhraje a moc jsem se na to těšila.

I tentokrát měl nakonec převahu on a já několikrát za sebou křičela jeho jméno. Ale nakonec se mi povedlo ho donutit sténat, což se mě pekelně líbilo. Když se jeho tvář při vyvrcholení zkroutila do slastné grimasy, tak na pár vteřin vypadal o několik let mladší a přístupnější, ale bohužel brzy se vrátil neproniknutelný Charlie.

***

"Tak vidět tohle matka po včerejší přednášce, tak mě asi zavře do kláštera," uchechtla jsem se vyčerpaně, když jsem částečně ležela na Charliem, který zhluboka dýchal a snažil se dostat opět pod kontrolu. Přestal mi rukou přejíždět po zádech a celý ztuhl. Zmateně jsem se na něj podívala a z jeho tváře vyzařovalo cosi, co mě děsilo. Najednou mě od sebe neurvale odstrčil a začal se oblékat. Byl asi hodně rozrušený, jelikož normálně vše dělá hůlkou a za pomocí kouzel. Zmateně jsem se posadila a obalila si kolem nahého těla prostěradlo.

"Stalo se něco Charlie?" nechápala jsem a z ledového pohledu, kterým mě probodl mě přejel mráz po zádech. Zatraceně, co mu zase přelítlo přes nos? To se nemůže alespon chvíli chovat jako normální člověk? Tahle poza zlého chlapa začínala být ohraná.

"Mám ještě nějakou práci, tohle přenášedlo tě přenese zpět," aniž by se na mě ještě podíval, tak mi na postel k nohám hodil malou minci a pak zmizel. Zaraženě jsem se dívala na místo, kde ještě před chvíli stál. Rozhodla jsem se, že to raději nebudu rozebírat a zvedla jsem se, abych se mohla osprchovat. Do koupelny vedly dveře z pokoje. Po dlouhé horké sprše jsem se i přes svou zvědavost raději přemístila ihned do Londýna.

Měla jsem špatný pocit a pocítila jsem silnou potřebu po matčině objetí. Připadala jsem si jako malá holka, když jsem přišla za matkou a vrhla se jí do náruče. Asi jsem tím oba rodiče zaskočila, ale nedali na sobě nic znát. Tatka se zvedl a nechal nám soukromí. Matka mě hladila po vlasech a přitom mi pobrukovala ukolébavku z dětství.

"Nepřišel?" prolomila nakonec ticho a já jemně zakroutila hlavou. Na rtech se mi objevil zasněný úsměv a já se ve vzpomínkách vrátila k naší krátké chvilce, než se vše pokazilo. Co se týče sexu, tak si skvěle rozumíme, ale v ostatním máme šílené rezervy. Možná bude lepší se soustředit jen na ten sex, protože jinak se budeme neustále hádat. A i když hádky vedou ke skvělému sexu, tak tyhle hádky naopak skvělý sex oddalují. A to se mi nelíbí.

"Nakonec ano a vše jsme si vyjasnili," zamumlala jsem a tváře mi zčervenaly, což mamku rozesmálo. I po těch letech jsem měla určité zábrany před rodiči mluvit o sexu. Ale bohužel nikdo jiný nebyl po ruce.
"I přesto, že jsi stále moje dítě a já bych byla radši, kdyby jsme spolu řešily jen oblečení, vím, že už jsi na tohle dost stará a hlavně, že k usmiřování to neodmyslitelně patří. Sama ráda vyvolávám hádky, abych se s Tallym mohla usmiřovat," zachichotala se mamka jako pubertačka a já se smála spolu sní, i když představa našich v posteli byla divná. Mluvit s rodiči o sexu prostě nikdy nebude normální. A představa otce s matkou při...och to sakra ne.

"Doufám, že ze mě v nejbližší době nehodláte udělat dvojnásobnou babičku? Už takhle si připadám strašně stará a to se mi vůbec nelíbí," zabručela nespokojeně a já poprvé od toho dne, kdy mi July řekla, že je těhotná, necítila ostrou bolest v hrudi. Najednou jako kdyby už Rabastan a náš vztah neexistoval. Měla jsem pocit, že jsem se z toho konečně začínala dostávat. Možná na mě ten bručoun měl přece jen dobrý vliv. Asi začínám dospívat. V duchu jsem se musela začít smát. Moje myšlenkové pochody občas opravdu stály za to.

"Nemusíš se bát, dáváme si pozor," zamumlala jsem tiše a na vteřinu se mi před očima objevil scéna stará několik let. Matka neměla ani tušení, že se mohla babičkou už dávno stát. Na druhou stranu by možná ted má mladší sestra nebyla těhotná. Věřím totiž tomu, že celá ta posedlost Rabastanem začala ve chvíli, kdy přišla na nás vztah. A kdybych s ním nezačala chodit, tak po něm nevyjela. Ale na druhou stranu kdo ví, co by se stalo. Já bych měla malé mimino a byla bych k Siriovi uvázaná po zbytek života. A bylo by to vlastně tak zlé? Ted o pár let později se z mého tehdejšího přítele stal nový člověk. Věřím tomu, že kdyby se ta situace stala ted, tak by se zachoval jinak. Ale to už byla dávná minulost.

"A tatínkovi nic říkat nemusíme, sice je za normálních okolnosti zcela logicky smýšlící dospělá osoba. Ale když přijde na tebe a Jul, tak se z něj stává žárlivý neandrtálec, který vás stále vidí jako dvě malé culíkaté holčičky, které k němu vzhlížely jako k bohovi," zasmála se mamka spiklenecky a já vyprskla smíchy. Je pravda, že tatka toho s náma prožil už více než dost. A myslím, že po celé té aféře s July by můj milostný poměr se starší mužem pro něj byl asi poslední kapka. Opravdu nechci svého otce navštěvovat u Munga.

"Není hezké se tatínkovi posmívat, ale i přesto mě to stále baví," smála se a já si pomyslela cosi o pubertačce. Bylo zvláštní slyšet mluvit svou vlastní matku o tom, jak jí baví škádlit svého manžela i po 4 dětech a tolika letech manželství. Jednou bych chtěla najít tak skvělýho chlapa, který mě po zbytek života bude dělat štastnou.
"Bylo to hezké?" zeptala se najednou mamka a já se opět zamyšleně naklonila hlavu na stranu. Sex s Charliem bych popsala hodně slovy, ale nejsem si jistá, že právě tohle slovo by mezi ně patřilo.

"Víš mami ono je to asi vždycky ....skvělý, když k sobě dva lidi cítí vzájemnou magickou přitažlivost," našla jsem nakonec nejmín nemravné slovo a mamka překvapeně vykulila oči. Diskuze s matkou o sexu? Definitivně divná.

"Magická přitažlivost?" zeptala se zaskočeně a já pokrčila rameny. Co jí na to mám sakra říct? Že já radši nedržela pusu. I když je pravda, že to je celkem dost vystihující.

"Nikdy jsem s nikým nic podobného nezažila," zamyslela jsem se nahlas a ona mě probodla zkoumavým pohledem. Je to pravda, protože se Siriem to byla nejdřív vzájemná nesnášenlivost a pak se z toho vyklubala naše společná první láska. Naše poprvé. To dítě. Potrat. Zažili jsme toho spolu hodně, ale nikdy jsme neměla pocit, že se zblázním, když se ho nebudu moct dotknout.

A Lucius? Trvalo mu dlouho, než se ke mně dostal a pak jsme tvořili pár snů. Všichni na škole, až na pár jedinců, nám závidělo, ale podvedl mě a ponížil. Věděla jsem, že je zasnoubený a jeho zrada mě bolela, ale nikdy jsem necítila tu neutuchající vášen.

A Rabastan? Taky velké drama. Během chvíle se z něj stal jeden z mých nejlepší přátel, pak se přátelství změnilo v lásku, která nakonec skončila mým komatem. Bylo to těžké a z těch tří asi nejhorší, ale přežila jsem to. A když ho ted potkám na chodbě, tak k němu cítím jen odpor žádný chtíč.

A co se týče Charlieho? Žádná lásky ani nic podobného, ale ten chlap mě dovádí k šílenství. Vlastně jsem z něj šílela i předtím, než jsme se spolu vyspali, ale ted? Když vím, jak skvělý je milenec? Och tralala to je teprve peklo. I ted mě svědí konečky prsty touhou se dotknout jeho pevného těla. A na rtech cítím chut jeho pokožky. A mezi stehny mi zatrne, když na něj jen pomyslím. Budu mít sakra někdy dost? Těžko.

"Toho chlapce, který takto okouzlil moje holčičku, bych moc ráda poznala," usmála se jemně a já v duchu vyprskla smíchy. Mám dojem, že z Charlieho by asi moc nadšená nebyla. Nevím sice kolik mu přesně je, ale na první pohled jde vidět, že je starší. A tatka by to už vůbec nepřekousl. Potom co zažil s Luciem a Rabastane, byl dost háklivý na naše přítele.

A to naštěstí neví o Siriovi, dokonce ani mamka. Nevím jak by reagovali, že jejich rozumná dcera byla v necelých 15 letech těhotná a potratila. Stačí July, ale ta byla vždycky ta nerozvážná a já ta rozumná. Přitom jsme obě udělaly stejnou chybu, až na to, že já za ní zaplatila vysokou dan.

A za další by se jí asi nelíbil důvod, proč jsem z něj tak mimo. Asi by ani jeden z nich nebyl nadšený, kdybych jim řekla, že jejich starší dcera je posedlá sexem s cizincem jehož pravé jméno ani nezná. Docela vtipná představa.

"Ještě je moc brzo na představování rodičům," řekla jsem nakonec a ona přikývla. V překladu to znamenalo. Rozhodně nehrozí, že ho někdy poznáte.

"Nechceš, aby ti ho tatínek vylekal, co?" odhadla mě tak na půl a já pro její štěstí přikývla. Před očima jsem viděla ty dva stát proti sobě a něco mi říkalo, že i když je otec skvělý čaroděj, tak proti Charliemu by neměl ani nejmenší šanci. Otec bojuje čestně, ale můj milenec? Byl zákeřný a kluzký jako zmije.

"Neboj spolu to nějak zvládneme, až přijde čas, tak tě podpořím," pohladila mě po vlasech. A já si tím zas tak moc jistá nebyla, ale opět jsem pro její klid přikývla. Měla jsem strašně zvláštní pocit, který se mi vůbec nelíbil.

"To je strašně zase tolik mrtvých. Už zase řádili. On a jeho následovníci vyvraždili celou vesnici," zaslechla jsem otce ze salonku a tiše jsem se přikradla ke dveřím, abych slyšela víc.

"Cože? Ale vždyt poslední týdny se situace uklidnila, myslela jsem...doufala, že už s tím přestali," odpověděla mu mamka plačtivě. Pak jsem zaslechla odšoupnutí židle a maminčina vzlyky tišené zřejmě v otcově objetí. Počkala jsem, až rodiče odejdou ven a rozhodla jsem se si přečíst dnešní Věštec. Nějaký Lord Voldemort a jeho následovníci dnes v noci vyvraždili celou vesnici mudlů. Musela jsem se chytit stolu a zamračila se. Kdo je to ten Lord Voldemort? A proč on a jeho stoupenci vraždí nevinné lidi?

Matčina minulost

29. října 2014 v 18:45 | Rico |  Zánik Lorda Voldemorta
Takže lidičky, chvíli to sice trvalo, ale povedlo se mi dát dokupy další kapitolu. Takže si užijte čtení, jako jsem si já užívala její psaní a když zanecháte komentář, tak mě potěšíte. Dělám to hlavně pro sebe, ale i pro vás :) Rico

Uvolni se

16. října 2014 v 13:03 | Rico |  Zánik Lorda Voldemorta

Taaakže lidičky je to tu. DLouho očekávaná kapitola. Nebo aspon dlouho očekávaná mnou. Napsala jsem jí před nějakou dobou a docela jsem byla zvědavá jaký na ní budete mít názor. Takže čtěte a zanechte nějaký komentář, at vím jak pokračovat dál. Vaše lehce nemravná Rico.
Ps: možná by bylo lepší, kdyby to nečetly pod 15 let :D ;-) Jen doporučení. Vím, co jsem četla když mi bylo 14 let :D