Leden 2015

Následky nevhodného chování

16. ledna 2015 v 17:12 | Rico |  Zánik Lorda Voldemorta
Takže lidičky máme tu poslední napsanou kapitolu, ted bude nějakou dobu trvat, než se mi povede dokončit tu kterou mám rozepsanou :D Ale neztrácejte víru. Já to dopíšu :D Časem.
Ps: právě jsem dodělala tu jednorázovku týkající se Toma a Cally po letech. Bude to jedna ze závěrečných částí celé povídky, takže si na ní ještě nějakou dobu počkáte, ale předem říkám, že mě málem rozbrečela. Místo kleteb a smrti tam byly slzy na obou stranách a jeden zlomený kouzelník. Nooo tak se těšte vydržte a samozřejmě komentujte :D Rico

Lost

15. ledna 2015 v 18:19 | Rico |  Zánik Lorda Voldemorta
Ehm ehm no tak jsem nějak sesmolila kratší kapitolu z Tomova pohledu. Je to tak nějak shrnutí asi tří již zveřejněných kapitol...nevím co k tomu dodat. Být v mysli Lordma voldemorta bylo...zajímavé. No zkrátka si užijte čtení Rico

Výprask

14. ledna 2015 v 22:45 | Rico |  Zánik Lorda Voldemorta
Taaakže tu máme další díl,,,snad se vám bude líbit a já budu pomalu pokračovat v psaní Tomova pohledu na věc :)) Taaakže si to užijte Rico

Pokušitel

12. ledna 2015 v 17:37 | Rico |  Zánik Lorda Voldemorta
Začala jsem z nudy a nedostatku materiálu ke čtení, číst zánik od začátku a když jsem došla ke kapitole, kde se poprvé objevil TOm, tak mě napadlo...proč nenapsat nějakou kapitolu z jeho pohledu? Mohlo by to být zajímavé..táákže uvidím, jak mi to půjde a vy si pak ten výsledek budete dyžtak moci přečíst :) Rico

Výbuch

11. ledna 2015 v 10:11 | Rico |  Zánik Lorda Voldemorta
Omlouvám se za drobnou chybičku v názvu minulé kapitoly...čas od času se mi ti Malfoyové prostě pleto :D a hlavně, když pracuju souběžně na dvou povídkách, kde hrajou hlavní role jiní členové téhle rodiny, takže tak :) doufám, že si čtení užijete stejně tak, jako jsem si já užila její psaní :) Rico

Phoenix Malfoy

8. ledna 2015 v 14:48 | Rico |  Zánik Lorda Voldemorta
Takže slibovaná kapitola s novou postavou je tady :) Věnování for MIRA :) za všechny komenty a podporu :) A neboj Orion bude mít nakonec naprosto perfektní snachu a Sirius manželku :D :) Joo až se dozví o nejnovějším úlovku Liz, tak to bude točo :D Rozhodně se máš na co těšit...sice jsem k téhle části zatím napsala jen asi stránku, ale i ta stojí za to :D Rico

Od začátku školního roku uběhly už tři týdny.Bylo to docela zvláštní chodit na hodiny, procházet chodbami a hrát famfrpál, když jsem věděla, že už to je poslední ročník. Asi bych to nikdy neřekla nahlas, ale tenhle hrad mi bude chybět. 7 let života se nedá jen tak zahodit a zapomenout. A i když se mi v těhle zdech stalo mnoho zlého, tak mám i hezké a štastné vzpomínky. Zkrátka mi to tu bude chybět.

Holky se rozhodly, že se půjdeme podívat na Nebelvíry, jak jim jde trénink. Nebo spíš nás tři naše nejlepší kamarádka, která shodou okolností chodí s mým dvojčetem, přinutila jít se podívat, jak hrají, aby svému cukrouškovi mohla fandit. Mě osobně to bylo celkem fuk, protože jsem se minulý rok přidala ke Zmijozelskému týmu i přes velmi hlasité protesty našeho kapitána a mého ex v jedné osobě, takže jsem alespon mohla skouknout jejich novou taktiku.

"Ten dnešní úkol na lektvary je moc složitý," vzdychla vedle mě utrápeně Jess. Už jsem se chystala jí odpovědět, když se mi dech zasekl v plicích a já překvapeně zamrkala. Měla jsem totiž pocit, že mám halucinace.

"Hej Liz žiješ?" štouchla do mě Vicky a já nebyla schopná jakkoliv zareagovat. Asi pět metrů od nás stál ten nejžhavější mužský exemplář, kterého jsem kdy viděla. Pravděpodobně jsem vypadala, jako po lobotomii, ale momentálně jsem své tělo neměla pod kontrolou. Moje hormony křičely "skoč na něj". Musel měřit dobrý metr devadesát a podle toho, jak skvěle vyplnoval školní uniformu, musel trávit sakra hodně času cvičním. Svrběly mě prsty touhou se té úchvatně vypracované hrudi dotknout.

Pokaždé, kdy Chris nebo Jess básnily o tom, že jejich nový oběv vypadá jak Adonis, tak jsem jen protáčela oči. Ale zatraceně! Tenhle chlap byl opravdu Adonis. Tvář anděla s chlapeckým úsměvem a sladkými dolíčky ve tvářích. Vysoké lícní kosty, hranatá a silná čelist a jeho oči mohly směle konkurovat safírům. Vsadím se, že ty dlouhé husté řasy mu závidí většina holek. A zatraceně ty výrazné rty přímo pobízeli všechny, aby je ochutnaly, olízly, okusovaly zuby. Zatraceně moje fantazie běží na plné obrátky.

Och ty polodlouhé blondaté prameny vlasů, které na rozdíl od Jamese nevypadaly jako, že jejich majitel nezná hřeben, ale spíš jako kdyby strávil celou noc a ráno žhavým sexem. Před očima jsem živě viděla sebe samu na místě té neznémé dívky. Ta představa se mi sakra líbila. Jak někdo s tak neviným obličejem mohl mít tak tvrdé a úchvatné tělo? Bylo to, jako kdyby se někdo rozhodl, že vytvoří dokonalý ideál všech žen.

"Ach zatraceně," zasténala tiše moje budoucí švagrová a mě došlo, že si ho také všimla. Ale ona na rozdíl ode mě, měla žárlivého přítele, který by toho krasavce na místě zabil. Nebo by se o to spíš pokusil. V tomhle případě bráškovi šance nevidím moc slibně. Bylo na něm něco nebezpečného.

"Ten je k nakousnutí," přidala se k ní Jess a dokonce i Vicky souhlasně zabručela. Já stále nebyla schopná jakékoliv reakce. Jen jsem tam stála a uchváceně ho skenovala pohledem. Ostatně stejně jako zbytek chodby. V tom se jeho neobvyklé oči zaměřily na naší skupinku a na tváři se mu objevil úsměv dravce na lovu. Automaticky jsem vypnula prsa a prohrábla si vlasy. Elegantním krokem kočkovité šelmy došel až k nám a holky sehraně zasténaly. Já sama jsem se sotva držela, abych se nechovala, jako hárající fena. Bože on i úžasně voněl. Musela jsem omdlít a praštit se do hlavy. Potřebovala jsem se vzpamatovat

"Zdravím vás krásky," a ten hlas! Hluboký, lehce nakřáplý chraplák. Cítila jsem, jak se celá chvěji. Předastavila jsem si, jak ležím na posteli, on se pohybuje ve mně mocnými výpady a přitom na mě mluví svým svůdným hlasem. Zatraceně Liz vschop se!

"Ještě se neznámé, protože jména tak nádherných stvoření bych zajisté nezapomněl," mluvil na nás, ale oči nespustil ze mě, což mě znervoznovalo. A když vzal mou najednou podivně ledovou ruku do své a přiložil své plné rty na její hřbet, tak jsem měla pocit, že omdlím. Tep mi vyletěl závratnou rychlostí. Podle spokojeného úsměvu na jeho tváři mi bylo jasné, že moc dobře ví o tom, jaký má na mě vliv a že si to užívá. Parchant jeden prohnaný a zatraceně sexy.

"Ehm já jsem Liz, brunetka vedle mě je Jess, Vicky její dvojče a naše černovlasá nymfa Chris," dostala jsem ze sebe nakonec, protože holky byly naprosto mimo.

"Liz, krásné jméno pro krásnou vílu," poznamenal svůdně a opět se rty dotkl mé ruky, ale tentokrát jsem ucítila i špičku jazyka. Ten dotyk mi poslal vlny vzrušení rovnou do mého středu a já musela zadržet zasténání. Ten zatracený svůdník.

"Phoenixy, co to sakra děláš?" slyšela jsem za sebou rozčílený hlas mého ex-přítele. Konečně jsem se probrala z toho okouzlení a věnovala jsem Luciusovi zlobný pohled. Doufala jsem, že jsem se ho zbavila jednou pro vždycky.

"Luciusy, co tu u Slazara děláš? Mám ten dojem, že jsi školu dokončil, ne? To znamená, že jsem se tě zaplat bůh konečně zbavila, tak co tu do pytle zase otravuješ?" zavrčela jsem rozčíleně a sjela pohledem "Phoenixe", který vyprskl smíchy. Zato druhý aktér téhla praštěné šarády zrudl vzteky. Ale pak se mu v očích nebezpečně blýsklo.

"Přišel jsem doprovodit svého nezvladatelného bratrance do nové školy," procedil vztekle skrz zuby a já se zamračila. Říkal bratrance? Ale kdo? Och zatraceně ne. To vážně, vážně ne. To nemůže být pravda. Zatraceně já se na to... Poznal prakvapení v mé tváři a měl tu drzost se ušklíbnout.

"Och omlouvám se, jsem to ale nezdvořák. Liz dovol, abych ti představil Phoenixe Saureliuse Malfoye, mého bratrance," prohlásil přehnaně sladkým a zdvořilým hlasem, který ve mně vyvolal potřebu dávicího reflexu. Jak jsem toho hajzla mohla kdy milovat? To jsem byla vážně tak pitomá, že jsem nepoznala, co je zač?

"Budu tě muset zklamat drahý bratránku, ale tady Liz všechny Malfoye k smrti nenávidí, což znamená, že si můžeš nechat zajít chut," prohlásil škodolibě tím svým samolibým ledovým malfoyovským úšklebkem. Vítězství v jeho tváři mě rozzuřilo. Popadl mě vztek a později si asi budu chtít nafackovat, ale jednalo se o impulzivní reakci na to arogantního bastarda. Potřeboval, aby ho někdo schladil.

"Mílíš se miláčku. Já k smrti nenávidím jen tebe, protože nedokážeš udržet ptáka v kalhotech. Ale pokud jde tady o tvého žhavého bratrance, tak myslím, že názor na tvou prokletou rodinu možná i změním," uculila jsem se andělsky a pak? Vyzkoušela jsem, jak líbá další člen malfoyovského pokolení. A s politováním jsem musela uznat, že ten chlap snad nemá žádnou zatracenou chybu, kromě toho, že je Malfoy. Protože líbal jako dábel. Za našimi zády se ozvalo temné zavrčení a pak ode mě Phoenix doslova odletěl. Lucius vypadal jako Bradavický expres. Funěl a byl celý rudý. Což byla docela vtipná představa. Kdybych ovšem nebyla tak naštvaná, což jsem byla.

"Můžeš mi u Salazara říct, co to děláš?" ječela jsem na něj, jako manželka po 40 letech hodně špatného manželství a on se mírně přikrčil. Věděl, že nepatřím mezi ty lidi se kterými si je radno zahrávat. Jeho bratranec se mezitím za pomoci holek vyhrabal na nohy a postavil se vedle mě.

"On na tebe šahal," zkusil to, ale já ho rázně utnula zvedlou rukou. K jeho štěstí jsem v ní nesvírala hůlku. Ale jak už víme, tak já k provedení kouzel hůlku nepotřebuji. Ale jelikož jsem zatím neměla chut všem prozradit moje malé tajemství, tak jsem se snažila být v klidu. I když to šlo hodně ztuha.

"Já líbala jeho ty idiote a tobě do toho nic není zatraceně. Podváděl jsi mě, co já vím kolik měsíců, s tou největší courou na škole Malfoyi, ty nemáš žádné právo mě nebo jemu říkat, co máme nebo nemáme dělat, rozumíš mi?" zasyčela jsem mu chladně do tváře. I když byl o dobrých dvacet čísel větší, tak já byla momentálně tak vytočená, že jsem si s tím nedělala žádné starosti. Jeho bratranec vyprskl smíchy a zvedl ruce před sebe, když jsem se otočila a probodla ho tvrdým pohledem.

"Prominte, že vám do toho skáču. Jsi opravdu působivá Liz a zatraceně žavá, když se takhle vztekáš, ale ty jsi jí opravdu podvedl? To ji totální idiot? Věděl jsem, že jsi moc inteligence nepobral, ale ty jsi měl možnost se dotýkat téhle svůdné nymfy a podvedl si jí? Jsi ještě větší trotl, než jsem si původně myslel bratránku," ušklíbl se nevřícně a já nad jeho poznámkou týkající se mé osoby jen zvedla oči v sloup, ale potěšila mě. Holky se začaly nahlas smát a dokonce i mě cukaly koutky. Za to dědic rodu Malfoyů zuřil. Už se nadechoval, aby mu odpověděl, ale Phoenix zřejmě ještě neskončil.

"Hluboce se ti omlouvám za člena mé rodiny. Na mou obranu bych chtěl říct, že já ho nikdy neměl rád. Už od plínek je nepříjemný jako osina v zadku a obávám se, že mu to zůstane až nadosmrti. Ale rád bych ti ukázal, že ne všichni jsme tak nemožní. Jestli mi teda dáš šanci?" vzal mou ruku do své a palcem mě hladil po dlani, což mi v břiše vyvolávalo vlny tepla. Sakra ten chlap rozhodně ví co dělá a co chce. A vypadá to, že právě ted chce mě. A já bych byla opravdu pitomá, kdyby toho nevyužila, ne? A já rozhodně pitomá nejsem.

"Mohla bych o tom přemýšlet," řekla jsem ledabyle a jemu se na tváři objevil vítězný úsměv. Zvedla jsem oči v sloup a kývla na holky.
"Josh a kluci nás budou čekat," popohnala jsem je a přítelkyně mého dvojčete se konečně vzpamatovala a rychle pospíchala ven na hřiště, kde se konal trénink nebelvírského družstva. Jen jsem se pobaveně uchechtla.

"Uvidíme se Phoenixy," mrkla jsem na něj koketně a společně s vytlemenými dvojčaty jsme se vydaly kolem toho blondatého panáka chodbou ven z hradu za tou kometou. Po celou dobu jsem na sobě cítila dva pronikavé pohledy. Přiznávám se, že že mi dělalo dobře štvát Luciuse a bylo mi jasné, že vše, co se mezi mnou a jeho bratrancem stane se k němu rychle dostane. A já byla rozhodnutá, že se toho dozví sakra hodně.

"Ach on je tak zatraceně žhavý," vzdychala vedle mě Jess zatímco Chris poskakovala na okraji tribuny a povzbuzovala svého přítele. Dějiny Bradavické školy se musely přepsat a zakladatel naší koleje se zřejmě obracel v hrobě. Zmijozel fandí Nebelvíru.
"Kdo je žhavý?" ozvalo se za námi a Jess zaječela, jako kdyby jí někdo vraždil. Přivřela jsem oči a opatrně se dotkla mého zřejmě již nefunkčního ucha.

"Doprdele Jess pořid si na ten svůj ječák zbrojní průkaz a předem varuj lidi kolem sebe, zatraceně já bych ráda ještě pár let slyšela," zavrčela jsem podrážděně, ale ona už peskovala Regula, který byl příčina mého dočasného ohluchnutí. Aspon tedy doufám, že bude jen dočasné. Moc dlouho jim ta hádka nevydržela.

"Najděte si pokoj," mumlala znechuceně Vicky, když se na sebe ti dva vrhli jako slimáci v říji. Och a pravděpodobně jsem i přišla o rozum. Skvělé, prostě skvělé. Naštěstí jí poslechly a my si oddechly. Až do chvíle, kdy jsem zaječela já.

"Blacku já tě zabiju," vrčela jsem a on se dál chechtal. Od prvního ročníku se mě marně snažil vylekat, ale až dnes se mu to povedlo. Měla jsem chut ho uvázat na vodítko k obrovskému balvanu a sledovat, jak se pomalu potápí do hlubin černého jezera. Asi z mých očí pozval na co myslím, takže se přestal smát a přehodil jednu dlouhou paži přes má ramena.
"Sluší ti to, když se vztekáš," zamrkal na mě rádoby svůdně a zasípal, když jsem mu vrazila ostrý loket do žeber.

"Sluší ti to, když skučíš bolestí," uculila jsem se a postavila se na nohy.
"Zlato jsem grogy, dnešek byl náročný, jdu spát," usmála jsem se na svou kamarádku a ona přikývla. Slíbila Chris, že na ní počká, takže si otevřela knihu o přeměnování a užitečně zabíjela čas. K mé smůle se postavil i ten čokl a přidal se ke mně.

"Udělal ti někdo něco?" staral se a jeho hlas byl najednou smrtelně vážný. Od aféry Lestrange a July se ke mně choval starostlivě a laskavě. A poté co v létě vyšlo najevo, že jsme spolu čekali dítě a Josh ho málem zabil, měla jsem hodně práce ho přesvědčit, aby ho nechal a začal se s ním opět normálně bavit. Jacka se mi na druhé straně přemluvit nepodařilo a můj malý bráška stále vymýšlel způsob, jak se mu pomstít. Jeho otec se nás snažil dát dohromady a velmi ho zklamalo, když jsme odmítli. A můj otec ho má stále na seznamu vedle svého budoucího zetě, který zbouchl jeho mladší dceru, což z něj dělá lovnou zvěř. Tak se naše pouto ještě upevnilo. My dva nikdy nebyli úplně normální, tak proč s tím začínat ted, že?

"Jen se tu objevil Malfoy," vzdychla jsem unaveně. Moc dobře jsem věděla, že nemá cenu mu něco zapírat, stejně se to k němu donese. Jeho reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Jeho pohledný obličej se stáhl do vzteklé grimasy a ruce zatal v pěsti.

"Co tu ten hajzl chtěl?" vrčel a zněl jako opravdový pes. Něco na tom bude, že si kouzelník ponechává něco ze své zvěromágské podoby. Stoupla jsem si před něj a položila dlan na jeho vypracovaný hrudník v uklidnujícím gestu. V koutku mysli se mi objevila myšlenka na to, jak jsem této hrudi dotýkala, když měla ještě chlapecké rysy, ale okamžitě jsem jí zahnala.

"Přivedl svého bratrance, který tu bude studovat. Poslala jsem ho do háje," uculila jsem se sladce a on se rozesmál a objal mě opět kolem ramen.
"Jsem na tebe pyšný, maličká. Má štěstí, že jsem na něj nenarazil, protože jinak bych ho museli sbírat po kouskách, protože bych ho poslal na ošetřovnu," řekl opět vztekle a já sjela svou rukou na jeho zadek a stiskla. Překvapeně sebou cukl a vrhl na mě nevěřícný pohled.

"Potřeboval jsi se uklidnit," řekla jse nevnně a on s úsměvem zakroutil hlavou, ale opět mě objal a táhl do hradu.

"Co si dát velkou mísu oříškové zmrzliny?" navrhl uličnicky a já radostně souhlasila. Oříškovou zmrzlinu nikdy neodmítnu a on to věděl.

Orionovo zklamání

6. ledna 2015 v 10:38 | Rico |  Zánik Lorda Voldemorta
Trvalo mi asi minutu, než jsem našla odvahu čelit svým rodičům. Koutkem oka jsem si všimla, že i Josh vypadá vyděšeně, protože se bál jejich reakce.

"Už je to minulost, nezáleží na tom, co bylo," pokusila jsem se vše zamést pod koberec, ale i obraz jedno z předků na mě hodil nevěřícný pohled. Dobrá, byl to hodně chabý pokus, ale nikdo se mi nemůže divit, že jsem se o to alespon pokusila, ne?

"Elizabeth," zahřměl otec a já potlačila touhu skřípat zuby.
"Já moc dobře vím, jak se jmenuji otče. Nemusíš mi to stále připomínat," prskla jsem na něj drze a Josh přidušeně zasténal. Jen nevím jestli smíchy nebo účastí nad mou hloupostí. Nikdo si nedovolil s otcem takto mluvit. Nikdo až na mě. Bohužel měl tu smůlu, že jsem mu povahově byla až děsivě moc podobná.

"Nebud drzá Elizabth, právě ted se to nehodí," okřikla mě matka a já jí věnovala kyselý pohled.
"Vážně? Vaše 15 letá dcera čeká dítě s mým bývalým přítelem. Nic co někdo z nás tří kdy udělá tohle asi nepředčí. Takže mě tu přestante okřikovat. Ano, byla jsem těhotná. Ano, bylo mi necelých 15 let a ano, jestli jste neslyšeli vše, tak jste to pochopili správně. Potratila jsem," řekla jsem ledově klidně a matce se po tváři začaly kutálet slzy.

"Holčičko moje," vzlykla a šla mě obejmout. Dnešní den bnyl už tolik emocionálně vypjatý, že jsem to prostě nevydržela a sama se rozbrečela.
"Mrzí mě, že jsem vám to neřekla, ale bála jsem se, že bych vás zklamala," zamumlala jsem do jejího ramene a ona mě stiskla pevněji.

"Nikdy nás nikdo z vás nemůže zklamat holčičko a už vůbec ne ty. Jsi silnější, než kdokoliv koho znám a já bych nemohl být víc pyšný," ozval se otcův hluboký hlas, který byl podivně nakřáplý. Párkrát jsem se zhluboka nadechla a odstoupila jsem od stále plačící matky. Otřela jsem si mokré slzy a ramenem se opřela o Joshe. Jako vždycky dvojčata stála při sobě.

"Proč jsi o to miminko přišla?" zeptala se tiše matka a já ztuhla. Josh mě objal jednou paží kolem ramen a políbil mě do vlasů.
"To těhotenství přišlo neočekávaně. Pokáždé jsme si dávali pozor, ale podle jedné knihy se občas stane, že dva kouzelníci se silným magickým potencionálem i přes všechna opatření splodí potomka. Psalo se tam, že díky tomu narodilo mnoho mocných čarodějů a čarodějek. Když jsem se to dozvěděla, byla jsem v šoku a vyděšená. Ale pak se stalo něco neuvěřitelného. ten mrnousek, ikdyž mu bylo jen pár týdnů, se pohnul. V tu chvíli jsem věděla, že ho miluji a postarám se o něj, i když mi nebylo ještě ani patnáct," oči jsem měla zabodnuté do svého zcela plochého bříška, ale slyšela jsem matku, která se znovu nahlas rozštěkala, otec zalapal po dechu a cítila jsem, jak se Josh začal třást.

"Byli jsme moc mladí a on byl zaskočený. Kdybych nebyla tak hrdá a dala mu čas, ale já utekla. Několik hodin jsem se utápěla v bolestí a sebelítosti a když mě konečně našel, tak už bylo pozdě. Pomalu jem potrácela naše dítě a nic na tom nezměnil fakt, že on se vzpamatoval z šoku a chtěl se o nás postarat. S naším miminkem umřela i má láska," řekla jsem tiše a cítila jsem slzy, které se mi hromadily v očích. Právě v tu chvíli náruč mého bratra nahradila jiná. Otočila jsem se k němu čelem a zavořila tvář do jeho černého trička. Zhluboka jsem se nadechla známé kořeněné vůně a bolest pomalu mizela. Najednou jsem si uvědomila, že jsem celou dobu byla v podivné křeči a až s jeho příchodem jsem se uvolnila.

"Děkuju," zašeptala jsem a on mě políbil do vlasů.
"To já děkuju tobě," odpověděl mi stejně tiše, ale to už se můj otec i bratr vzpamatovali a rozhodli se, že je naše mě pomstít. Otráveně jsem zvedla oči v sloup a zaštítila ho vlastním tělem. Všimla jsem si, že matka stála na místě a jen nás sledovala skelným pohledem.

"Už jsem jedno řekla, že to je minulost a ani jednomu z vás nedovolím, aby ste mu ublížili. Rozumíte mi jasně?" zavrčela jsem a celý dům se najednou začal třást. Možná bych měla častěji trénovat sebekontrolu a sebeovládání.
"Lizzie to je v pořádku, uklidni se," utěšoval mě Sirius a já zavřela oči, abych našla kontrolu.

"Páni, když jsi říkala, že tě děda naučil pár šikovných věcí, tak jsem myslel, že kecáš," ozval se do ticha Josh a já se začala smát.
"Stále mám problém se sebekontrolou," pokrčila jsem omluvně rameny a mamka nevěřícně zakroutila hlavou.
"Jak jsem říkala, jeho vysněná dcera," ušklíbla se sarkasticky a já na ní vesele mrkla.

"Jestli si myslíte, že tohle mi zabrání v tom, abych toho malého zmetka zabil za to, že ublížil mojí holčičce, tak se šeredně pletete," ozval se vražedně otec a tentokrát jsme oči v sloup zvedly s mamkou sehraně.
"Nechci ti kazit zábavu Taly, ale já bych nerad přišel o svého prvorozeného syna. Je mi až moc podobný, Regulus je celý po Wall, což je občas hodně znepokojující," ozval se ode dveří veselý hlas strýce Oriona a já se na něj štastně zakřenila.
"Strýčku," vykřikli jsme s Joshem sehraně a Sirius se tomu začal smát.

"Ten zmetek mi zbouchnul dceru," vykřikl pobouřeně otec a jeho kamarád se překvapeně podíval na svého syna a mě.
"Podle mě je Eliz ta nejlepší kandidátka na mou snachu a navíc nevím, co tu kříčíš. Tvoje mladší dceři je 15 let a je taky těhotná. A co vím, tak to bylo hodně bouřlivý," pokrčil lhostejně rameny a já se začala chichotat.
"Těší mě, že bys mě měl rád v rodině strejdo, ale asi tě budu muset zklamat. Já nejsem těhotná," opravila jsem ho a on se zatvářil zmateně.
"Máš další dceru o které nevím? Talysi ty zvíře jedno," poplácal mého otce po rameni a já už to nevydržela, takže jsem se otočila čelem k Siriovi, který taky zadržoval smích a zabořila jsem tvář do jeho hrudi.

"To se mi snad zdá. Jsi blbej nebo navedenej? Jaká další dcera? Nemám žádné další dítě. Stačí mi ty, které už mám. Už takhle si připadám minimálně o třicet let starší," zuřil tatka a tentokrát se začal smát i Josh.
"Máš snad něco proti našim dětem Talysi Avery?" zeptala se ho ledově mamka a já ho v tu chvíli litovala.

"Vždyt víš, že je miluji víc, než svůj vlastní život, ale musíš uznat, že ti čtyři by dostali do hrobu i nesmrtelného," řekl ztrapeně a já si odfrkla.
"Mám ten pocit, že ty jsi ten poslední, kdo může soudit tati," ušklíbla jsem se a on se na mě podrzřívavě zadíval.
"Nikdo z ná nepřebral svému nejlepšího kamarádovi přitelkyni a neoženil se s ní," zakřenila jsem se na něj nevinně a on procítěně zasténal. Josh překvapeně vypískl, Orion se smál tak, že se musel opřít o stěnu, matka dělala, že tam není a Sirius se smál.

"Tys naší dceří řekla pravdu o nás?" obrátil svou pozornost na svou ženu a já byla ráda, že jsem od sebe odvrátila pozornost. Zatímce mamka s tatkou hádali, tak se strýc vydal k nám, aby zjistil o co jde. Josh se ujal vedení a já ho občas musela zpohlavkovat, protože používal fantazii.
"Takže jsi nakonec opravdu mohla být má snacha," vydechl zaskočeně strýc Orion a my se na sebe s jeho starším synem podívali.

"Kdybych se nezachoval jako hajzl, tak jsi ted mohl být dědeček," souhlasil Sirius a já mu jemně stiskla ruku, protože jsem věděla, že se kvůli tomu stále trápí.
"I když mě to bolí a dala bych všechno na světě za to, aby naše dcera nebo syn byl s námi, tak si myslím, že to takhle mělo být. Byli jsme moc mladí," zadívala jsem se mu do očí a on zachmuřeně přikývl.

"V tom případě nevidím žádný problém. Na zítřejší oslavě ohlásíme vaše zásnuby a vy můžete začít pracovat na mém dalším vnoučeti. Jen bych si to být vámi naplánoval tak, aby se narodilo, až dokončíte školu. Jen malá rada," mrkl na nás spiklenecky nejstarší Black a my se nezmohli na slovo, jen jsme na něj zírali.

"Co to zase meleš za blbosti Orione? Zbláznil ses? Řekni mi prosím, žes to nemyslel vážně, protože jinak pošlu sovu tvé ženě a ta tě zavřu k Mungovi. Salazar ví, že už to chtěla udělat mnohokrát," vykřikl pobouřeně můj otec, který se mezitím přestal dohadovat s matkou a ted oba svého dlouholetého přítele probodávali nevěřícným pohledem.

"Co je na tom tak špatného? Jedno vnouče už stejně čekáte, aspon by mohli vyrůstat spolu a vy by ste se nemuseli zabývat vnoučaty na stará kolena. A ti dva očividně jsou více než schopní nějaké to dítě splodit," pokrčil nevině rameny a nechápavě si nás prohlédl, protože nikdo nejásal nad jeho podle jeho slov geniálním plánem.

"Ani na to nemysli," varovala jsem Siria, když se nadechoval a vzápětí jsme oba vyprskli smíchy.
"Čemu se smějete? Já to myslel vážně," brbral jeho otec, ale to už se smáli i naše rodiče a Josh.
"Miluju tvého syna strejdo, ale jen jako nejlepšího kamaráda," usmála jsem se na něj konejšivě a pak jsem se zatvářila vyděšeně.

"Salazare nedopust, aby se to někdo z kluků dozvěděl nebo budou fnukat po zbytek věčnosti. Mám zkrátka víc nejlepších kamarádů a je to," rozhodla jsem se vážně a vrazila jsem Siriovi loket do žalůdku, když jsem si všimla jak mu cukají koutky. Jeho otec pochopil, že se žádná svatba konat nebude a vypadal najednou jako dítě, kterému vzali hračku.

"Ale kdo teda bude moje snacha? Synu nic proti tvému vkusu, ale je strašný. Ty husy co sis tahal domů byly otřesné a přísahám, že jestli se s nějakou podobnou oženíš, tak mě vážně naštveš," založil si dlouhé paže na široké hrudi a já se usmála nad podobností otce a syna. Nebyli si podobní jen povahově, ale i gesta a vzhled byly téměř totožné.

"Nemusíš mít obavy otče, až, nebo spíš vlastně jestli se rozhodnu oženit se, tak tu ženu budeš zbožnovat, protože bude dokonalá," utěšoval ho jeho syn a já se na něj usmála.
"A už ho teda můžu zabít? Nebo aspon mučit?" ozval se tentokrát můj otec
"Tati!"
"Talysi," vykřikly jsme s matkou sehraně a on se okamžitě stáhl.

"Nikdo se zabíjet ani mučit nebude. On sám byl potrestaný dostatečně a bojím se, že se nikdy nezbaví výčitek svědomí, at se snažím sebevíc," podívala jsem se do šedých očí svého nejlepšího kamaráda a bývalé lásky a věděla jsem, že mám pravdu. Stále trpěl za svůj hřích z minulosti a nikdo ho toho břemene nemohl zbavit. Jen on sám.

Oslava nakonec dopadla nad má očekávání, i když jsem stále musela držet svého bratra i otce od Siriuse, protože chtěli bránit mou čest. Jess se opět pohádala s Regulem a to prosím rovnou třikrát. Chris mi pomáhala s Joshem, protože ho neustále pohlavkovala zato, že údajně flirtoval s jednou naší vzdálenou sestřenkou, Evan se rozhodl, že je načase své mladší bratry zatáhnout do rodiného podniku nebo-li okrádání našich hostů, což se neobešlo bez trestu od jejich rodičů. A aby toho nebylo málo, tak se Jack od Joshe dozvěděl důvod jeho touhy po hlavě jeho nejlepšího kamaráda. Matka je nakonec všechny spacifikovala a já si mohla zbytek oslavy užít.

Ukázka dalšího dílu

5. ledna 2015 v 20:15 | Rico |  Zánik Lorda Voldemorta
Tady máte menší ochutnávku dalšího dílu. snad se u toho budete bavit jako já.
"Ten zmetek mi zbouchnul dceru," vykřikl pobouřeně otec a jeho kamarád se překvapeně podíval na svého syna a na mě.
"Podle mě je Eliz ta nejlepší kandidátka na mou snachu a navíc nevím, co tu kříčíš. Tvoje mladší dceři je 15 let a je taky těhotná. A co vím, tak to bylo hodně bouřlivý," pokrčil lhostejně rameny a já se začala chichotat.
"Těší mě, že bys mě měl rád v rodině strejdo, ale asi tě budu muset zklamat. Já nejsem těhotná," opravila jsem ho a on se zatvářil zmateně.

"Máš další dceru o které nevím? Talysi ty zvíře jedno," poplácal mého otce po rameni a já už to nevydržela, takže jsem se otočila čelem k Siriovi, který taky zadržoval smích a zabořila jsem tvář do jeho hrudi.
"To se mi snad zdá. Jsi blbej nebo navedenej? Jaká další dcera? Nemám žádné další dítě. Stačí mi ty, které už mám. Už takhle si připadám minimálně o třicet let starší," zuřil tatka a tentokrát se začal smát i Josh.

Staré tajemství

5. ledna 2015 v 14:33 | Rico |  Zánik Lorda Voldemorta
Ehm tak konečně jsem se dokopala napsat další díl :) Tak doufám, že to aspon trochu za to čekání stálo. A menšího info...brzy se objeví nová a celkem i zásadní postava :) Tak dodatečně vše nej do nového roku a užijte si novou kapitolu :) Rico